Galaxy S23 sērija varētu būt pirmā, kas iegūs Samsung 200 MP kameru

Pēdējos mēnešos internetā klīst daudz baumu par Samsung Galaxy S22, bet tagad sāk parādīties baumas arī par Samsung 2023. gada paraugtālruņu sēriju – Galaxy S23.

Saskaņā ar kādu noplūdes avotu Twitter @UniverseIce, kurš parasti sniedz precīzu informāciju, Galaxy S23 Ultra modelis varētu iegūt 200 MP galveno kameras sensoru, kas tiks “optimizēts vairākus gadus”.

Tikmēr Samsung Galaxy S22 Ultra kopā varētu tikt pie četrām aizmugurējām kamerām ar 108MP galveno sensoru, kas ir savienots ar divām 12MP telephoto kamerām un 12MP ultra-platu fotokameru iespaidīgam kopējam komplektam.

Samsung patiesībā jau ir atklājis iespaidīgo 200 MP kameras sensoru: IZOFILS HP1 ir pirmais sensors industrijā, kas sasniedzis 200 megapikseļu atzīmi. Tas spēj uzņemt augstas kvalitātes foto zema apgaismojuma apstākļos un 8K, 30 fps videoierakstu.

Nav skaidrs, kad šo sensoru varēs redzēt viedtālrunī. Visai iespējams, ka kāds ražotājs (piemēram, Xiaomi, kas ne reizi vien atklāj jaunas tehnoloģijas pirmais) paspēs iekļaut 200 MP kameru viedtālrunī vēl pirms Samsung.

Avots: Tech Radar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt