Jaunumi

Twitter Communities tagad pieejams arī Android lietotājiem

Twitter padara savu Communities jeb kopienas funkciju pieejamu Android lietotājiem visā pasaulē. Jaunā Twitter funkcija ir konkurents Facebook grupām un Reddit forumam. Kopš Twitter kopienas darbības uzsākšanas septembrī tā bija pieejama tikai iOS vai Web lietotājiem.

Twitter kopienas strādā kā privātas grupas, kurām var pievienoties līdzīgi domājoši lietotāji un kuras saturu neredz tie, kurus nav uzaicinājis šīs grupas administrators. Twitter lietotāji var izvēlēties rakstīt ziņas konkrētai kopienai un tās neparādīsies zem lietotāja profila un nebūs pieejamas visiem sekotājiem, bet tikai kopienas dalībniekiem.

Twitter kopienām joprojām var pievienoties tikai tie, kas saņēmuši uzaicinājumu būt daļai no privātās kopienas. Grupu īpašnieki var izvēlēties, vai lietotājiem, lai pievienotos kopienai ir nepieciešams uzaicinājums vai arī kopiena ir atvērta tipa.

Ja vēlaties izmēģināt Twitter kopienu funkciju, Twitter izceļ tādas kopienas kā Roblox, Xbox Community, Tech Twitter, Fashion, R & B Twitter un Formula 1 kopienas, kas ir publiski pieejamas ikvienam.

Twitter arī pēta iespēju “pieprasīt pievienoties” kopienām, lai grupas varētu rūpīgāk uzraudzīt, kas tām pievienojas. Līdztekus šai jaunajai iespējai Twitter plāno arī testēt sarindotu laika skalu, kurā tiks parādītas kopienas populārākie ieraksti, veidi, kā izcelt saturu kopienā, kā arī dažāda stila jautājumu un atbilžu formāti saziņai starp grupas dalībniekiem un administratoriem.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti