Asus TUF FX705D – uz Ryzen 7 bāzēts gaming laptops

Mans pirmais apskatītais laptops ar AMD Ryzen 7 procesoru.

Šis ir TUF sērijas FX piedāvājuma flagmanis ar teju maksimālo komplektāciju. Dizainiski tas vēl joprojām, manuprāt, ir pietiekami garlaicīgs. Uz jautājumu:”Paceļam rokas, kuram šis patīk” es negaidītu roku okeānu.

Tomēr neskatoties uz tā nekādo dizainu un, testa modelim, viduvējo uzbūves kvalitāti (video ir uzskatāms piemērs ar skārienpalikni), tas tomēr ir pietiekami jaudīgs priekš savas cenu kategorijas.

Kopumā veicu vairākus testus, kuri no parasta patērētāja skatupunkta, jau tā ir pietiekami zinātniski, lai saprastu, ko tad tas spēj un vai es varu teikt ardievas savam stacionārajam datoram.

TLDR verdikts – Mans stacionārais dators paliek savā vietā. Bet, ja man būtu jāizvēlas vai šis Ryzen 7 modelis vai jaudīgākais Intel modelis, priekšroka viennozīmīgi būtu šim AMD modelim.

Garāks izklāsts

Testus izvēlējos pietiekami normālus, lai tie sniegtu ieskatu tajā, ko tad šis spēj un kādu uzvedību var novērot.

Kāds tas bija: Normāls. Nekāds “Wow!” efekts šim laptopam nepiemīt. Vizuāli. Vienīgais Wow bija tā termoregulācija. Es biju pārsteigts, ka tas nevienā brīdī nekarsa. Vispār. Jutu tikai tādu siltumu, kad geimoju to klēpī turot.

Baterija bija pietiekama vieglu uzvedumu veikšanai kādām 5h, bet kad runa gāja par spēļu spēlēšanu, tad knapas 3h.

Kā tad tam gāja testos.

3D Mark:

Baterijas režīms:

Testēju tikai Performace režīmā: 1717

Pie barošanas vada:

Silent profils: 4538

Performance: 4727

Turbo: 5158

Video renderēšana:

2min 4k klips: 8min 18sek (mans stacionārais dators – 5min 50sek)

Datorspēles:

skaties video un novērtē pēc saviem ieskatiem..

Kopsavilkums:

Kopumā vidēji 1200EUR dos Tev solīdu laptopu, kurš pārsteidzošā kārtā nesasildīs visu istabu un būs labi regulēts. Pēc vēlmēm vari piemest klāt gan papildus RAM moduli, gan papildus SSD. Pie visām komponentēm var ērti piekļūt, lai tās apmainītu (video redzēsi izklāstu). Tas ir pluss. Šis modelis itin skaidri parāda, ka nevajag skatīt vīru pēc cepures. Jā, šis ir skaļš dators, bet ne skaļāks par manu stacionāro datoru. maksimālais skaļums bija 58Db (manam stacionārajam līdzīgi – 57Db)

Un nobeigumā, vēlreiz gribu izmantot iespēju un ieteikt piedalīties gan Ziemassvētku lielajā dāvanu dalīšanā, gan šī video apskata beigās ir info par vēl vienu giveaway, kuru sponsorē Asus, proti, TUF H5 Lite gaming austiņām.

Izmanto iespēju un mēģini tikt pie dāvanām 🙂

Tas tā, tīri sajūtām /A.Jaunzems/, jo svētkos taču ir patīkami saņemt dāvanas un man bija patiess prieks tās sarūpēt šādā veidā pasakot paldies par uzticību, atsaucību un atbalstu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

5 Responses

  1. Paņem līdzi savu stacionāro kad brauksi strādāt uz ārzemēm un tad redzēsi ko teiksi.

   Jā, es lielā mērā piekrītu ka ja ir iespēja lietot stacionāro datoru, tas ir labāks risinājums par portatīvo. Kaut gan ir portatīvie, kuri jaudas ziņā daudz neatpaliek no stacionārajiem. Galvenais trūkums ir ergonomika, galvenokārt klaviatūra. Acer Predator 21X ar priekšpusē novietotu klaviatūru daļēji to ir atrisinājuši.

   1. Emm jā, Asusam ir ar Zefīrs un iepriekš apskatītais Zenbook Pro Duo ar klaviatūrām zemāk. Tāpat tā mala nebija diez ko ērta. Vienīgi Zenbook ar to delnas balstu vēl bija ērti bet tā ir šausman. Manuprāt, ergonomiski, labākais laptopu risinājums ir Acer Helios 700 ar Hyper Drift klaviatūru.

    Koncpetuāli jā, šobrīd ir ērtāk geimot uz Pīšļa, bet ne visiem ir kur to bāzt. Man ir čoms, kurš uz sava PC ir ar 1000+ stundām DOTA2 un viņš ievācoties nelielā dzīvoklī, estētikas, dizaina un ierobežotas vietas dēļ aizveda savu PC prom uz laukiem un domā pirkt vietā Razer lapsi. Tā, ka lietošanas paradumi mainās par labu.sliktu kaut kādām lietām.

    Vai arī vēl situācija – paziņa gribēja smuku lapsi, bet lai sīkais var spēlēt arī minecraftus/šmainkraftus uz tā.

    Ja ir iespēja, protams, ka stacionārais. Ja nav, tad jāskatās, ko izpiest ārā no citām iespējām. Neņems jau Makbuku, vai ne?

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt