Asus ZenFone 6 – vai kārtējais flagmaņu galinātājs?

Asus ZenFone 6 drīzumā būs pieejams Latvijā. Man bija tā iespēja ar to iepazīties vairāku nedēļu garumā.

Telefons mani ļoti patīkami pārsteidza. Tas ir jaudīgs, glīts un ar stilīgu kameras risinājumu.

Telefona baterija ir ļoti laba. Ikdienas lietošanā tā turēja 2 dienas bez problēmām. Tiesa, kabatā to ilgi nenoturēsi. Man bija nedaudz diskomforts, ka tik liels (6.4″) telefons ir kabatā, bet tas laikam pieraduma jautājums.

Kopumā, telefonā ir maz lietu, pie kurām piesieties. Tā ekrāns un mitrumizturības sertifikāta neesamība ir tādas izteiktākās. Bet, nu sīkāk par telefonu skaties šajā video!

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

10 Responses

  1. Ilgi šo gaidīju, ilgi, bet diemžēļ tā arī nenocietos un paņēmu Mi9, kas ir lētāks, ar labāku kameru trio (jā, ne priekšējo, kas Asus gadījumā ir tā pati galvenā) un krietni labāku AMOLED ekrānu.

    1. Arī es uz šo skatījos, piesaistīja lielā baterija, tīrais Android ar minimāliem uzlabojumiem, paziņojumu LED, microSD+3.5mm austiņu ligzda, turklāt LCD ekrāns, ko, pretēji tavam viedoklim, es uzskatīju par plusu. Īsi sakot, telefons cilvēkiem, kas nav pelēkā masa, kam ir svarīgi lai būtu laba baterija, nebūtu bloatware, un būtu visas reāli nepieciešamās fiziskās savienojamības, kas nav izravētas lai skrietu pakaļ modei.
      Kamera ar piesaistīja, kaut priekš selfij-foto izmantotu ļoti maz, kas ir vēl viens iemesls lai viņa pastāvīgi nebūtu. Neesmu selfijmīlis, bet ja kādreiz jāuztaisa ģimenes selfijs, tad forši ja to var darīt augstākajā kvalitātē, kuru sniedz telefona galvenais foto sensors.
      Atturēja lielais izmērs un atsauksmes, ko biju palasījis redditā un xda, gaidīšanas režīmā esot pārlieku liels baterijas patēriņš, vairākiem cilvēkiem problēmas ar zvaniem, pārkaršana pie lielākas slodzes un vēl daži sīkumi kur Asus nohaltūrējis.
      Paņēmu Trumpbanphone P30 parasto, vienīgais kompaktais telefons ar pieklājīgu fotokameru, lielu bateriju šim izmēram, ir austiņu ligzda, nav ekrāns aplocīts ap malām un ir ar “flicker reduction/dc dimming” funkciju, kas samazina vienu no būtiskākajiem OLED trūkumiem. Ne Samsung, ne arī Google Pixeliem tas nav. Pagaidām laikam tikai OnePlus, Xiaomi un Huawei ir iekļāvuši šo funkciju ar jaunākajiem atjauninājumiem, ceru, ka tu ar pamēģināji uz sava Mi9.

      1. Piekrītu par karšanu. Pēc Antutu testa tas bija manāmi sasilis. Es pats nobrīnījos kālab tā…
        Par bateriju gan nevarēju sūdzēties. Tā turēja godam un tā tiešām būtu pēdējā vieta, kur es piekasītos. Jā, tas ir liels. Man šķita nedaudz par lielu. Kameras tehniskais risinājums neradīja milzum ticību, ka ilgtermiņā tai nebūs problēmas, jo ja nav nekāds IP sertifikāts, tad ir tā čābīgāk. Tas savā ziņā liecina, ka tā varētu būt viena no vājajām vietām.
        Zvanu kvalitāte bija ne sliktāka par flagmaņiem un vidējajā klasē šim noteikti ir lielāks ticamības moments par Xiaomi. Vismaz manā kladē.

    2. Katram savs. Es LCD ekrānu uzskatīju par trūkumu. Turklāt lielu. Varbūt, ka esmu izlutināts ar AMOLEDiem un Retinām, bet šis šķita kā lielākais telefona trūkums

      1. Tāpēc jau tu esi konsūmers haha,
        oled vienīgie plusi ir melnie toņi un baterijas taupība, ja lieto melnos toņus visās iespējamās vietās, bet šie plusi ir smieklīgi salīdzinot ar tādiem mīnusiem kā PWM un pikseļu izdegšanu. LCD ir acīm draudzīgāks un praktiski nenoveco. Un Retina arī ir LCD. 😉
        LCD fani arī ir pelnījuši labus telefonus nevis tikai budžeta versijas.

        1. Nekomentēšu Tavu pirmo rindu atbildē, jo tā totāli ir par tēmu.

          Acīm draudzīgāks un nenoveco, pixeļu neizdegšana. Imho argumenti totāli neiztur kritiku. Atbildi, tad lūgtum:
          Tieši cik Taviem telefoniem ir izdeguši pikseļi?
          Tu visu dienu 24/7 skaties tikai telefona ekrānā, ka satraucies par draudzīgumu acīm?
          Vai mūsdienās, kad telefonu vidēji maina ~2 gados, novecošana ir tas, par ko satraukties?

          1. Par novecošanu. Oled ekrāns noveco. Salīdzini gadu vecu oled un gadu vecu lcd, lcd baltais būs manāmi baltāks par oled. Nevienmērīgā nolietošanās arī ir aktuāla, iedeg ikonas, statusa joslas, adrešu joslas, citiem spēlīšu elementi, un kā ikdienas navigators automašīnā galīgi neder.
            Argumentēsi, ka vajag gaišumu turēt minimālu un melnos interfeisus visur salikt? Tas nav arguments, jo tas uzreiz padara tādu telefonu derīgu tikai tiem, kam ir tehniska zināšana. Pašam ir pirmais oled, bet esmu redzējis to pašu Galaxy S8 un pat neseno Mate 20 pro ar burn-in pazīmēm.
            Par nogurumu acīm. Es telefonā neskatos ne ilgāk par dažām minūtēm, taču tāpat jūtu negatīvu atšķirību.
            Un visbeidzot, cilvēkiem, kas maina telefonu ik pa pāris gadiem, ir vai nu pārāk daudz naudas, vai pārāk maz smadzeņu, vai vienkārši neprot telefonu saudzīgi lietot un to sabojā. Konsūmerisma upuri.
            Pats iepriekšējo telefonu lietoju 4 gadus, turēja godam, spēles praktiski nespēlēju. Sievai ir tieši 2 gadus vecs telefons, nespētu iedomāties, ka viņa tagad gribētu mainīt telefonu, kas vēl strādā ļoti ātri, baterija tur ļoti labi, izskatās ļoti labi un bilžu kvalitāte ar vēl tur līdzi.

          2. Piemetināšu, ka telefona maiņa ik pēc 2 gadiem būtu piedodama tiem, kas pērk budžeta segmenta modeļus, kuriem kvalitāte ir daudz zemāka un daudz ātrāk visādi niķi parādās.

          3. Es arī varētu tev pretī uzvaicāt, vai tu telefonā skaties grafisku saturu 24/7, ka tev tie melnie toņi šausmīgi svarīgi? 😀
            Kā vēl viens būtisks oleda mīnuss ir “purple smearing”, ko ļoti labi redz skrullējot tekstu uz melna fona, pikseļi no izslēgtas pozīcijas ieslēdzas ar aizturi, teksts skrullējot kļūst grūti salasāms. Bet nu melnie toņi, bitīt matos, verī kūl, jē. Ir aitas, ir cirpēji, maģiskais mārketinga vārdiņš, kas ir tīri priekš pārdošanas un cenas skrūvēšanas, jo pirmais iespaids un “gimmick features” ir tas, kas liks pircējam atstāt maks. kāpostu.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt