Glābju (hakoju) Playstation Classic

Playstation Classic bija lieliska ideja, kuras izpildījums bija briesmīgs.

Man pat bija video, kurā es priecājos par to, ka ir izziņots un nu tik pirkšu, nu tik būs. Fast forward uz izlaišanas brīdi.

Cena cik? 100eur? Da nu…!

Un es arī uzreiz atcēlu savu preorder. Galvenokārt dēļ tā, ka tas maksāja neadekvāti, spēles iekšā bija totāli ne tās, kuras es bērnībā spēlēju (nu ok, 5 bija, bet pārējās totāli nē).

Otrkārt tādēļ, ka daļa spēļu bija NTSC reģionam, daļa PAL. Attiecīgi tās spēlējās vai nu ar lagu, vai normāli. Man pašam jau ir Nintendo NES Mini, SNES mini un ļoti gribējās PS Mini, bet nācās gaidīt. Un es biju ar mieru gaidīt, jo zināju, ka agri vai vēlu kāds uztaisīs haku, kurš ir līdzīgs tam, kā to meistarīgi kodētāji izdarīja priekš abām Nintendo konsolēm.

Pirmais iznāca BleemSync. Kas bija principā klasisks hacks, nevis mods. Bet man nepatika, ka tas priekš vienkārša lietotāja ir salīdzinoši čakarīgs, ka spēles var pievienot pa vienai, ka tas izmaina oriģinālo PS Mini emulatora kodu. Tad nāca AutoBleem. It kā fine, bet man ļoti nepatika tas, ka lai šo visu pasākumu pamainītu, Tev ir jāziedo 1 no 2 pults slotiem. Tas, manuprāt, ir lielākais mīnuss šādam modificētam PS Classic. Un tas attiecas uz jebkura pieejamā modifikatora izmantošanu.

Nu tad piedāvāju noskatīties video, kurā tad saprotami centos apstāstīt un parādīt, kā es uzlaboju savu PS Mini un kuru metodi izvēlējos es.

Ja sākotnēji šis PS Classic maksāja 100eur. Tagad, ar visām papildus lietām tas man izmaksāja:

PS Classic – 45eur;

8Bitdo – 20eur;

USB hubs – 3eur;

Vai tagad ir tā vērts? Ne gluži, bet noteikti pēc šādas modificēšanas prieks spēlēt veco labo THPS2, GranTurismo 2 vai Crash Team Racing ir daudz lielāks.

Protams, beigu beigās var jau arī lejupielādēt PCSX ReARMed emulatoru un griezt visas šīs spēles uz datora. Bet vai tas sniegs līdzīgu baudījumu? Man noteikti, ka nē.

Komentāros droši raksti, vai vēlies salīdzinājuma video starp Nintendo NES Mini un PS Classic mini un to, kā abi modi atšķiras no lietotāja skatupunkta, kā arī ja pats lieto BleemSync vai AutoBleem un kāda ir Tava pieredze!

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

7 Responses

  1. Kāda Tev starpība, kā es savu naudu tērēju :D? Bet ja interesē kāpēc es šādu pirku labāk kā oriģinālo, es pieņemu izaicinājumu.

   1) Mazāk vadu
   2) Nav vajadzīgi diski spēlēm
   3) Nav tik daudz detaļu, kurām ilgs laiks nodara lielāku postu (piemēram lāzera galviņa)
   4) Vienkāršāk modificēt
   5) Aizņem mazāk vietas/ir vieglāka
   6) Vieglāk (un lētāk) spēlēt 4 cilvēkiem
   7) Playstation EU izlaida pirms gandrīz 20 gadiem. Paldies, es tik vecu lietu negribu

   Kādam citam būs savādākas domas. Un tas ir pilnīgi ok. Tev jau nav jāpērk, ja negribās. Tiešām, Tu drīksti arī nepirkt 🙂

 1. Un kā Tu domā Latvijā daudzi saprot Tavus murgu paskaidrojumus ,jeb Tavu prāt viņiem ir jāsaaprot ,jo vini pieder itkā pie pasaules rietumiem kur vissi runa angliski .Ko nozīmē(Un es arī uzreiz atcēlu savu preorder.).Tad atcel savu preoder,Latvietim tas vienalga,būtu vissmaz uzrakstījis kas tas ir.Es protams zinu kas tas ir ,un zinu arī pārējos tavus pārgudros vārdus,bet domāju ka tādam pamuļķim kā Tu vajag aizliegt publicēties Latviešu forumos .Iemācies runāt vienā valodā.

 2. Labi kad izgājis dulums atdzīstu ka esmu cirvis ,bet tik un tā tas nav pareizi balstoties uz posta autora komentāriem (ām es tik tiešām domāju, ka šajā portālā lieākā daļa saprata manis izmantotos anglicismus, žargonu un slengu).Pāris burtiņus es nenokopēju ,bet tas nav svarīgi.Pēc autora domām svarīgi ir kaa lielākā daļa saprata ko viņš grib.(PĒC VIŅA DOMĀM SAPRATĀ),bet tomēr nesaprata .Latvijā ir jāraksta Latviski .

 3. MAn jau šķiet, ka Tev svarīgi bija izteikties par to, kā es uzrakstīju īso aprakstu. Žēl, ka ne par saturu, jo vētīgāka diskusija būtu par to ko un kā kāds modificē, vai tas ir lietderīgi utt. Piemēram, MeistarsUnVergs, lai arī bieži kā skabarga pirkstā, bet tomeŗ komentē par saturu. Kādas ir Tavas domas par saturu, nevis izmantoto rakstīšanas stilu? Padalies domās par to :).

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt