Kāds ir Samsung Galaxy Note 10+ kā ikdienas telefons

2 nedēļas. Tieši tik ilgi es lietoju Samsung Galaxy Note 10+ kā savu ikdienas telefonu.

Lielos vilcienos secinājumus vari noskatīties video

Kas palika ārpus kadra?

Vairākas lietas.

Pirmkārt – es sapratu, ka ja Tev nav milzīga ķepa, tad telefoni ar ieliktajām malām nebūs tie ērtākie. Man, personīgi, tad jau parastā Note 10 šķiet ērtāka.

Otrkārt – visas superīgās jaunās un krutās funkcijas teju neizmantoju. Jā, bildēt un filmēt bija bauda un šis neapšaubāmi ir viens no Top 3 telefoniem šobrīd Latvijā, bet, piemēram, izveidot savu avataru no skenētas sejas? Jā, ir jau mīļi, ka kaut kas tāds ir iespējams, bet reālu pielietojumu tam neredzēju.

Treškārt – nebija ērti nēsāt bikšu kabatā.

Ceturtkārt – līdzi dotās AKG austiņas ir awesome!!!! AirPodi un visas citas “parastās” austiņas var atpūsties. Bija bass, bija skaļi, bija skaidri. Tādām reāli būtu jābūt visām bāzes austiņām. Bet nu cerēt nav kaitīgi…

Piektkārt – Samsung DeX tomēr ir štelle. Pielietojums ir plašs Pat uz ziņām var atbildēt. Sajūties kā tādā Apple ekosistēmā tikai Samsung izpildījumā.

Sestkārt – Reverse charging laikam, ka arī ir fast charge, jo manus pulksteņus uzlādēja daudz ātrāk, kā oriģinālās dokstacijas. Un var iestatīt, ka ja telefonam paliek noteikts % baterijas, tad pārstāj lādēt.

Septītkārt – S Pen funkcijas kamerai tomēr izmantoju reti. Ātrāk un ērtāk bija atverot kameru uzreiz aiziet uz vajadzīgo režīmu, nevis tēlot Hari Poteri un vicināties, jo pārsvarā es bildēju kaut ko, nevis sevi no 5m attāluma. Vai filmēju. Nu tas tā.

Kopumā – telefons jau lielisks, bet mazplaukstu cilvēkiem krietni par lielu. Un vēl nav pieejams One UI 2.0, kas nozīmē, ka pāris navigācijas atjauninājumi nav pieejami. Tie gan uzlabotu lietošanas ērtumu. Un ir One Handed mode, bet es uzskatu, ka ja Tev ir viss ekrāns, tad to arī izmanto, nevis padari to neglītu, samazinot visu vienā stūrī. Priekš tā ir Note 10 “prastais”, kurš jau ir pienācīga izmēra priekš mazplaukstu cilvēkiem, kā es.

Punkts.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Es laikam viens tāds debīls, kuru līdz muguras smadzenēm kretinē nosaukums “Konsumer”. Pirmkārt, mani kretinē fakts, ka man nākas būt “patērētājs parastais” sugas pārstāvim un vēl vairāk man kretinē, ka man to bāž sejā.
    Otrkārt, man vienkārši kretinē šis anglicisma mēģinājums kanālam, kura mērķauditorija ir latvieši.
    Iespējams censoņa saturs tiešām ir līmenī, lai gan aiz sava riebuma neesmu pat nevienu atvēris. Tādēļ, lai jau nu veicas un izdodas.
    Es gan turpināšu ar savu debīlismu slimot tālāk.

  2. Nu apskats tīri normāls šoreiz. Par to Konsumer piekrītu, reti nejauks vārds. Atgādina konsumantes, tās meitenes kas Vecrīgā rija spermu. Tad jau arī Timrotam no raidījuma Zebra sevi ir jādēvē Draiveris.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt