Pirmie iespaidi – Huawei Nova5T, Watch GT2 un FreeBuds 3

Pirms gada beigām Huawei vēl steidza izziņot mums pieejamas 3.5 jaunas lietas.

Pusjaunums – Huawei P30 jaunā krāsā

Jauns vidus segmenta viedtelefons Nova 5T. Nova zīmols Huawei tradicionāli ir bijis vērst uz jauniešiem un Latvijā īsti nekad nav bijis pieejams. Huawei gribot to labot piedāvājot šo telefonu. Tas man patika. Bija ērts, parocīga izmēra un ar labi novietotu pirkstu nospiedumu lasītāju, proti, ieslēgšanas/izslēgšanas pogā.

Tas nozīmē, ka visas ierastās funkcijas uz ekrāna būs jāveic līdzīgi, kā tas ir ar Mate 20 – velkot pa ekrānu. Dažiem tas šķiet ērti, daži dod priekšroku tam, ka tomēr ir tradicionālās Android pārvaldīšanas pogas pieejamas. Katram savs.

Man, personīgi, ērtāk šķiet kad nav šo funkciju un es savā P20 pirkstu nospieduma lasītāju esmu uzslēdzis, lai ar žestiem pa to varētu aiziet atpakaļ, uz galveno izvēlni, vai atvērtajām aplikācijām. Tā ka no šīs perspektīvas, es esmu ļoti priecīgs, kad nav vairs centrālas pogas, bet uz ekrāna pārvelkot var veikt šīs darbības. Krāsas ir gan konservatīvas, gan totāli jauniešu tā ka izvēle būs. Žēl, ka nav bezvadu uzlāde šim telefonam, tas šķita kā trūkums, bet laba kamera un Kirin 980 čips iekšā noteikti ir plusi.

Watch GT2 savukārt bija tas, ko es gaidīju visvairāk un arī dabūju uz apskatu. Kāpēc? Jo 2 nedēļu baterijas darbības laiks totāli pārliecina. Man šobrīd ir Samsung Gear S3 un 2 dienas baterijas darbības laiks šķiet smieklīgi mazs un man šis pulkstenis biežāk ir izlādējies, nekā uzlādējies. Ceru, ka testos šis pulkstenis mani nepievils. Lieku lielas cerības, ka būs labs.

FreeBuds 3  – Jaunas austiņas, ērtas austiņas. Es esmu no tiem, kuru ausis labāk jūtas ar AirPodiem un tāda tipa austiņām, nekā ar Galaxy Buds tipa austiņām, līdz ar to šīs uzrunāja vairāk. Vai 179eur cena liek tām būt pārākām pār AirPods? It kā jā.

Protams, ka būs cilvēki, kuri dos priekšroku Apple ražojumam dēļ zīmola atpazīstamības un fakta, ka Huawei veikums tikai līdzinās AirPodiem, bet atkal zemāka cena varētu būt tas, kas šķiet pievilcīgāks par AirPods 2. Huawei saka, ka Bluetooth 5.1 sūtot signālu pa tiešo uz abām austiņām vienlaicīgi, tādējādi mazinot tā saukto audio lag, bet visādi citādi šīs austiņas, gluži kā AirPods 2, šķiet tikai kā produktu atjauninājums tieši pirms svētkiem.

Jā, un par pasākumu vari noskatīties “video reportāžu” pus-vloga formātā :).

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt