Programmatūra

WeChat aizliegšana varētu samazināt iPhone pārdošanu

Kas padara viedtālruni populāru? Ir daudzas lietas, kas to ietekmē, piemēram, dizains, funkcijas, veiktspēja, cena utt. Tomēr tikpat svarīgas ir lietotnes. Ja klienti nespēj iegūt lietotnes vai pakalpojumus, ko viņi vēlas izmantot, tad diez vai kāds pirks šo ierīci.

Ar šo Apple varētu saskarties, ja WeChat tiktu aizliegts ASV. Pēc analītiķa Ming-Chi Kuo domām, viņš uzskata, ka Apple ikgadējie iPhone tālruņu globālie pirkumi varētu samazināties pat par 30%, ja viņi būtu spiesti noņemt WeChat no App Store.

Kā daži no jums iespējams jau ir dzirdējuši, ASV valdība maldina iespēju aizliegt tādas lietotnes kā WeChat. Tomēr nav skaidrs, vai valdības lēmums varētu piespiest Apple tikai noņemt WeChat no ASV veikala vai no App Store visā pasaulē. Nesen tika ziņots, ka, pamatojoties uz aptauju, gandrīz 700 000 ķīniešu lietotāju teica, ka viņi nepirks iPhone, ja WeChat netiks atbalstīts.

Tas ir tāpēc, ka WeChat tiek plaši izmantots Ķīnā un Āzijas daļās, kur tas ne tikai darbojas kā saziņas lietotne, bet arī, lai veiktu maksājumus, nosūtītu naudu, iegādātos vilciena biļetes utt. Tāpēc lietotnes zaudēšana faktiski ietekmētu ierīces funkcionalitāti un izmantojamību.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti