Jaunumi

WhatsApp ļaus izvēlēties video kvalitāti pims tā nosūtīšanas

WhatsApp testē jaunu funkciju, kas ļautu lietotājiem izvēlēties video kvalitāti pirms tā kopīgošanas ar citiem kontaktiem. Šobrīd tērzēšanas lietotnes lietotājiem nav iespēja izvēlēties video kvalitāti pirms tā nosūtīšanas.

Lietotājiem, kas izvēlēsies video sūtīt augstākajā iespējamajā kvalitātē, būs ilgāk jāgaida, kamēr tie tiks aizsūtīti, bet, protams, sūtīšanas laiks atkarīgs arī no interneta ātruma. Turpretī rezultātā būs iespējams nodrošināt daudz labāku video skatīšanās pieredzi.

WABetaInfo ziņo, ka WhatsApp Android beta versijai 2.21.14.6 ir izlaista ar šo jauno funkciju. WABetaInfo ekrānuzņēmumā parādīta iespēja lietotājiem izvēlēties trīs iepriekš iestatītās opcijas video kvalitātes noteikšanai: automātiski, labākā kvalitāte un datu taupītājs.

Automātiskā jeb izstrādātāja ieteiktā versija noteiktu labāko variantu video kvalitātei katrā situācijā, bet labākā kvalitāte vienmēr sūtītu video visaugstākajā pieejamajā izšķirtspējā. Datu taupīšanas paredzēta tiem, kuriem ir ierobežots interneta daudzums, ātrums vai nav nepieciešama augsta video kvalitāte.

Jaunā funkcija varētu parādīties krātuves un datu iestatījumos. Šobrīd tā ir izstrādes stadijā un nav zināms, kad tā būs pieejama visiem lietotājiem.

Šobrīd WhatsApp neļauj lietotājiem sūtīt video, kuru lielums pārsniedz 16MB, kas ir vienāds ar 90 sekundēm līdz trim minūtēm. Nav skaidrs, vai šis lieluma ierobežojums turpinās pastāvēt, kad jaunā augstas izšķirtspējas funkcija būs pieejama.

Avots: Gadgets360

Atbildēt

Līdzīgi raksti