Jaunumi

WhatsApp veic svarīgas izmaiņas konfidencialitātes iestatījumos

WhatsApp strādā, lai ieviestu jaunu iespēju, kas lietotājiem sniegs lielāku kontroli pār to, kurš var redzēt, vai viņi ir tiešsaistē vai nav. Savas lietotnes Android un iOS versiju konfidencialitātes iestatījumu atjauninājumā WhatsApp testē jaunas redzamības opcijas.

Šobrīd ir trīs iespējas, kas attiecas uz tiešsaistes redzamību. Tās var parādīt, kad esat “Pēdēo reizi redzēts” visiem, kontaktpersonām vai nevienam. Jaunākā programmas beta versija liecina, ka tā mainīsies.

WaBetaInfo ir pamanījis jaunus konfidencialitātes iestatījumus, kas informē citus lietotājus par to, kad pēdējo reizi kāds ir bijis tiešsaistē. Jaunās iespējas piedāvā daudz lielāku kontroli, nekā pašlaik ir pieejams, ļaujot lietotājiem labāk kontrolēt redzamību.

Jaunā iespēja dalīties ar laiku, kad pēdējo reizi esat bijis lietotnē piedāvā iespēju izveidot to kontaktpersonu melno sarakstu, kuras nevar redzēt šādu informāciju, vienlaikus turpinot šīs informācijas kopīgošanu ar visām citām kontaktpersonām. Šo iespēju, iespējams, varēs izmantot arī profila attēlam un katra lietotāja ievadītajai informācijai.

Pagaidām vēl nav zināms kad un vai šī funkcija nonāks līdz WhatsApp lietotnei, bet beta versijas testētājiem ir iespēja to izmēģināt.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti