Programmatūra

Windows 10 atjauninājums atjauno uznirstošos paziņojumus

Uzņēmuma Microsoft jaunākais Windows 10 atjauninājums ir atgriezis uznirstošos paziņojumus.

Pēdējās dienās Windows 10 lietotāji sākuši saņemt jaunus paziņojumus, kas reklamē Microsoft Bing meklētājprogrammu.  Uznirstošie paziņojumi min: “Microsoft iesaka citādus pārlūka iestatījumus. Vai vēlaties tos mainīt?”

Tiek uzskatīts, ka Bing paziņojumi ir ieviesti kā daļa no Web pārlūkprogrammas Microsoft Edge atjauninājuma, un tiek rādīti Windows 10 lietotājiem, kuri pēc noklusējuma meklēšanai neizmanto pakalpojumu Bing.

Windows 10 paziņojumi

Microsoft jau sen ir pūlējies iegūt pamatu meklēšanas tirgū ar Bing, kas vienmēr ir atpalicis no meklētājprogrammas Google. Saskaņā ar jaunākajiem Statcounter datiem tikai 2,29% no visā pasaulē meklētās informācijas caur meklēšanas programām tiek veikti, izmantojot Bing, salīdzinot ar dominējošo 92,26% tirgus līderi Google.

Tiek ziņots, ka jaunie Bing uznirstošie paziņojumi popularizē dažus meklētājprogrammas atribūtus un iezīmes. Paziņojumi sniedz lietotājiem iespēju vai nu īslaicīgi noraidīt uznirstošo informāciju, vai arī izmēģināt Bing kā noklusējuma meklētājprogrammu. Taču tie nenodrošina vienkāršu veidu, kā atspējot šāda veida turpmākos uznirstošos paziņojumus.

Avots: Tech Radar

Atbildēt

Līdzīgi raksti