Ierīces Jaunumi Tehnoloģiju jaunumi

Xiaomi Mi Mix 3 filmēs video ar ātrumu 960 kadri sekundē

Līdz 2018.gada beigām divi vadošo veidtālruņu ražotāji, abi ir no Ķīnas, OnePlus un Xiaomi ir gatavi ieviest augstas klases mobīlos tālruņus. Pēc tam, kad OnePlus 6T kopīgoja oficiālu kameru paraugu, Xiaomi ievietojis videoklipu ar Xiaomi Mi Mix 3. Zemāk pieejams video.

Xiaomi Mi Mix 3 detalizētas informācijas daudzums pēdējo pāris mēnešu laikā ir parādījies gan oficiālajos, gan neoficiālajos avotos. Izskatās, ka Xiaomi uzlabos daudzas funkcijas Mi Mix 2, lai pamatotu paaudzes jaunināšanu. Uzņēmums šo gadu uzsāka ar Mi Mix 2, un šim veidtālrunim ir tāds pats procesors kā tā pārņēmējam.
Xiaomi ir uzņēmuši video klipu, izmantojot gaidāmo Xiaomi Mi Mix 3. Tas apstiprina, ka viedtālrunim būs iezīme, kas kļuvusi diezgan izplatīta augstas klases ierīcēs. Xiaomi Mi Mix 3 uzņems video ar ātrumu 960 kadri sekundē, un jūs varat apskatīt vienu no pirmajiem videoklipiem no šī viedtālruņa.

Samsung jau iepazīstināja ar šo funkciju savā Galaxy S9 + un iPhone arī. Tagad Xiaomi ir gatavs panākt lielos tirgus dalībniekus. Faktiskais ieraksts ar 960 kadriem sekundē uz Xiaomi Mi Mix 3 ir vēl viens liels viedtālruņu versijas jauninājums. Xiaomi tas ir vajadzīgs, ja tā vēlas pamatot paaudzes jaunināšanu, vienlaikus saglabājot darbības specifikācijas, kas līdzīgas vecākai ierīcei.

Xiaomi Mi Mix 3 būs pilnībā bezrāmja dizains, jo uzņēmums iekļaus viedtālruņa priekšējo kameru bīdīšanas mehānisma iekšpusē. Ierīce tiek arī aprīkota ar virtuālo pirkstu nospiedumu atpazīšanu.

Pilna Xiaomi Mi Mix 3 specifikācija apskatāma šeit.

 

Avots: wccftech.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti