Tehnoloģiju jaunumi

Xiaomi sniedz ieskatu, kā varētu izskatīties bezvadu ierīču lādēšana gaisā

Xiaomi, pasaulē trešais lielākais viedtālruņu ražotājs, vakar atklāja Mi Air Charge Technology. Jaunā ierīce ir bezvadu lādētājs, kas var nodrošināt 5W jaudu vairākām ierīcēm vairāku metru rādiusā.

Ražotājs min, ka jaunajai ierīcei ir piecu fāzu antenas, kas var noteikt viedtālruņu atrašanās vietu. Fāzu vadības masīvs, kas sastāv no 144 antenām, pārraida milimetru platus viļņus tieši uz viedtālruni. Xiaomi piemetina, ka drīzumā ierīce spēs uzlādēt arī citas viedās ierīces, kā piemēram, pulksteņus un aproces.

Uzņēmuma preses pārstāvis min, ka Xiaomi, kas iepriekš ieviesa 80W un 120W bezvadu uzlādes tehnoloģiju, šogad šo jauno sistēmu vēl nepiedāvās saviem klientiem.

Xiaomi

Viedtālruņa pusē Xiaomi ir izstrādājis miniaturizētu antenu masīvu ar iebūvētu uztverošo antenu masīvu.  Saņemošais antenas bloks, kas sastāv no 14 antenām, pārvērš milimetra viļņu signālu  elektroenerģijā. Fiziskie šķēršļi nesamazina uzlādes efektivitāti.

Kad šo jauno ierīci ražotājs varētu piedāvāt saviem klientiem? Tas vēl nav skaidrs. Taču rodas jautājums, vai, uzstādot šādu ierīci mājās un ikdienā atrodoties tās tuvumā, tas ilgtermiņā neietekmētu cilvēka veselību?

Avots: TechCrunch

 

Atbildēt

Līdzīgi raksti