Raksti

Yandex atver savu “Amazon”

Krievijas tehnoloģiju platforma Yandex ir uzsākusi divus jaunus pakalpojumus, kuru mērķis ir e-komercija. Tagad tas piedāvā tiešsaistes tirgu, ko sauc par Beru, un piedāvā Bringly: e-komercijas platformu, kas izstrādāta pārrobežu iepirkumu veicināšanai patērētājiem Krievijā.

Yandex, tāpat kā Google, sāka darboties kā meklētājprogramma, bet drīz sāka piedāvāt daudzus citus tiešsaistes pakalpojumus. Piemēram, 2002. gadā tā uzsāka salīdzināšanas iepirkumu platformu Yandex.Market, kas šobrīd rāda vairāk nekā 160 miljonus produktu no vairāk nekā 21 000 tīmekļa vietnēm.

„Astoņpadsmit gadus Yandex ir paplašinājis šo e-komercijas platformu un palīdzējis Krievijas patērētājiem pieņemt tiešsaistes iepirkšanos”, uzņēmums saka savā blogā. „Šodien mēs esam priecīgi izcelt mūsu nākamos soļus, lai veicinātu tiešsaistes iepirkšanās pieredzi Krievijā, izmantojot pieredzi, ko esam guvuši, darbojoties Yandex.Market.”

Tiešsaistes tirgus Beru

Yandex ir uzsākusi tiešsaistes tirgu Beru. Bet tā pieejama tikai Krievijas robežās. Tīmekļa vietne ir pieejama tikai krievu valodā un mums vēl nav zināms, vai ir plānots uzsākt tiešsaistes tirgu citās Eiropas valstīs. “Ar Beru pircēji var veikt pirkumus no vairākām kategorijām vienā platformā un paļauties uz vienmērīgu piegādi un loģistiku,” skaidro Yandex. Beru piedāvā vairāk nekā 1000 mazumtirgotāju un 600 preču kategorijas, tostarp pārtikas preces un aptiekas.

Pārrobežu pakalpojums Bringly

Vēl viens pakalpojums, ko tikko uzsāka Yandex ir Bringly, e-komercijas platforma, kas paredzēta pārrobežu pirkumiem Krievijas patērētājiem. Tā piedāvā Krievijas klientiem iespēju iegādāties preces no vairākām valstīm, ieskaitot Apvienoto Karalisti, Vāciju un Turciju. Krievijas interneta kompānija “Yandex” Latvijā atvērusi noliktavu, kurā tiks uzglabātas tās preces, kuras tiks pārdotas ar tiešsaistes vietnes “bringly.ru” starpniecību, liecina uzņēmuma paziņojums. Latvija kā vieta tiešsaistes vietnes populārāko preču noliktavai izvēlēta tādēļ, ka no šejienes piegāde uz Krieviju būs salīdzinoši ātra – aizņems no trīs līdz piecām dienām, norāda “Yandex“. Kompānija gan neatklāj noliktavas atrašanās vietu. Yandex kompānija piedāvā pircējiem vairāk nekā četrus miljonus produktu no pasaules populārākajiem zīmoliem.

Atbildēt

Līdzīgi raksti