Programmatūra

YouTube Music tiks iekļauts Android aplikāciju sākuma pakotnē

YouTube Music ir jaunākā Google aplikācija, kas turpmāk tiks iekļauta  Android pamata aplikāciju pakotnē. Uzņēmums paziņojis, ka turpmāk aplikācija tiks automātiski instalēta ikvienam viedtālrunim, kam būs vismaz  Android 10 versija. Jaunais  YouTube Music aizvietos visiem iepriekš zināmo  Google Play Music.

Lai gan  YouTube Music turpmāk aizvietos  Google Play Music Android  pamata aplikāciju pakontē,  Google Play Music cienītāji tik un tā to varēs atsevišķi lejupielādēt no  Google Play veikala. Tiek plānots, ka nākotnē  YouTube Music parādīsies jau ar  Android 9 versiju.

Kopš  YouTube Music ieviešanas  Google ir minējusi, ka laika gaitā aplikācija aizvietos  Google Play Music. Uzņēmums jau ir sācis pārnest lietotāju augšupielādes un bibliotēkas uz  YouTube Music.

Jau pirms šīm paziņotajām izmaiņām  YouTube ir visai aktīvi reklamējis savus jaunos augstākās kvalitātes abonementus, lietotājiem rādot iznirstošus attēlus ar informāciju, kas attēlo YouTube Premium priekšrocības. Maksa par Premium nodrošina iespēju izmantot aplikāciju bez reklāmām, ļauj veikt bezsaistes lejupielādes un ietver dalību pakalpojumā YouTube Society Premium, kas sniedz piekļuvi Premium videoklipiem.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti