Jaunumi

YouTube padarīs satura atrašanu nedaudz vieglāku

YouTube grasās ieviest dažas jaunas meklēšanas funkcijas, kas ievērojami atvieglos satura atrašanu platformā un sniegs detalizētāku informāciju par to.

Viens noderīgs atjauninājums YouTube meklēšanas rezultātos parādīs video sadaļas un ļaus atvērt konkrētu video daļu, kas skatītājam varētu būt noderīga. Līdz šim meklēšanas rezultāti nesniedza norādes vai informāciju par video daļu, kurā atrodas meklētā informācija. YouTube arī pievieno video priekšskatījumus meklēšanas rezultātiem mobilajās ierīcēs, kas nozīmē, ka pirms video atvēršanas varēs redzēt īsu video klipu.

Citas izmaiņas ir paredzētas, lai palīdzētu lietotājiem atrast video, ja nav pieejams saturs vietējā valodā. Šādā gadījumā YouTube meklēšanas rezultātos tiks rādīti video ar automātiski tulkotiem nosaukumiem un aprakstiem. Sākumā šī funkcija strādās tikai ar video angļu valodā, bet ar laiku uzņēmums to plāno papildināt arī ar citām valodām.

Lai palīdzētu cilvēkiem atrast informāciju, uzņēmums arī eksperimentē ar tīmekļa vietņu saišu un “citu formātu” pievienošanu no Google meklēšanas vietnes YouTube meklēšanas rezultātiem. Šis eksperiments ir pieejams tikai mobilajām ierīcēm Indijā un Indonēzijā, taču uzņēmums apgalvo, ka tas “apsvērs iespēju paplašināt” šo funkciju uz papildu valstīm.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti