Programmatūra

YouTube pievieno jaunu funkciju, ko pieprasījuši satura veidotāji

YouTube pēdējā mēneša laikā ir jau ievērojami atvieglojis satura veidotāju darbu, ieviešot autortiesību funkciju, kas vēl pirms video publicēšanas analizē video un brīdina par iespējamiem autortiesību pārkāpumiem. Tagad lietotnē tiek pievienota vēl kāda pavisam neliela, bet noderīga funkcija satura veidotājiem – iespēja vieglāk mainīt kanāla nosaukumu un profila attēlu.

Līdz šim platformas satura veidotājiem, lai mainītu savu lietotājvārdu un attēlu, šīs izmaiņas bija jāveic Google kontam un tikai pēc tam tās parādījās YouTube profilā. Taču šī darbība ne visās situācijās bija atbilstoša, jo dažkārt satura veidotāji YouTube kanālu vēlējās nosaukt sava zīmola vārdā, bet e-pastus sūtīt ar savu vārdu un uzvārdu.

Tomēr jaunajai funkcijai ir viena būtiska nianse: ja satura veidotāji izlems veikt izmaiņas ar šo jauno funkciju, viņi pazaudēs verifikācijas ikonu un tai būs jāpiesakās atkārtoti.

Uzņēmums apgalvo, ka šī funkcija ir “satura veidotāju pieprasījums” un tā sāks pamazām kļūt pieejama jau vairumam lietotāju.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti