Maxima brīdina par viltus lietotni

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” brīdina par mobilo lietotņu veikalos parādījušos ļaunprātīgu uzņēmuma jaunās lietotnes kopiju, kas nav saistīta ar “Maxima Latvija”, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Kompānijā pieļāva, ka viltus lietotne ar oriģinālajai identisku vizuālo noformējumu vāc lietotāju datus. Lietotnes kopijas nosaukums ir “Maxima Latvija” un kā tās izstrādātājs ir norādīts “VD studio”.

Savukārt orģinālās lietotnes, kas ļauj veikalos par pirkumiem norēķināties ar telefonu, nosaukums ir “Maxima” un tās izstrādātājs ir “Maxima Latvija”.

Esam sarūgtināti par šādas viltus lietotnes izveidi un aicinām iedzīvotājus būt patiešām vērīgiem. Šobrīd esam sazinājušies ar veikalu pārstāvjiem par autortiesību pārkāpumiem un nelikumīgu preču zīmes izmantošanu, lai pārtrauktu tās izplatīšanu,” pauda “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

LETA jau ziņoja, ka “Maxima Latvija” izstrādājusi mobilo lietotni, ar kuru var veikt maksājumus par pirkumiem “Maxima” veikalos. Mobilās lietotnes izstrādes izmaksas ir iekļautas “Maxima Latvija” šim gadam atvēlētajām investīcijām digitalizācijai, kas ir kopumā apmēram 1,5 miljoni eiro.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt