Tehnoloģiju konference TechChill 2020 izziņo satelītpasākumu programmu

Vadošā jaunuzņēmumu un tehnoloģiju konference TechChill izziņojusi pilnu satelītpasākumu programmu, kas ietver astoņpadsmit dažādus tīklošanās un izglītojošus pasākumus, hakatonus un seminārus līdz konferencei un tās laikā.

TechChill ir viens no gada gaidītākajiem pasākumiem jaunuzņēmumu un tehnoloģiju nozarē Baltijā, un 2020.gadā norisināsies 20. un 21. februārī Rīgā, Hanzas Peronā. Būtiska konforences daļa ir tieši satelītpasākumi, kas pārsvarā norisināsies 19.februārī, un ir pieejami ne tikai TechChill 2020 apmeklētājiem, bet arī plašākai auditorijai.

Pirmo reizi kā daļa no TechChill konferences tiek rīkotas karjeras dienas Career Move, kurās potenciālajiem darba ņēmējiem sevi prezentēs tieši jaunuzņēmumi. Jebkura līmeņa speciālistam tiks dota iespēja iepazīties ar Latvijas jaunuzņēmumiem un uzzināt par darba iespējām tajos. Šis pasākums norisināsies 19.februārī un būs atvērts ikvienam interesentam.

“Mūsu organizācijas galvenais mērķis vienmēr ir bijis Latvijas jaunuzņēmumi un to panākumu veicināšana visdažādākajos veidos. Career Move būs lieliska iespēja mūsu jaunuzņēmumiem pastāstīt plašākai auditorijai par dažādajām darba iespējām, ko tie piedāvā, kā arī paplašinās redzesloku darba meklētājiem par iespējām tirgū.

Jaunuzņēmumi bieži vien gatavi piedāvāt pozīcijas, kas citviet nav pieejamas vai pat neeksistē, kā arī darbs jaunuzņēmumos nereti nozīmē ātru izaugsmi. Ar šo pasākumu vēlamies informēt darba meklētājus par šīm iespējām, kā arī palīdzēt jaunuzņēmumiem atrast komandas papildinājumus,” skaidro TechChill nodibinājuma vadītāja Madara Ermansone.

TechChill 2020 Satelītpasākumu programma ietver arī Latvijas veiksmes stāsta Printful atbalstītas pārdošanas un mārketinga meisterklases starptautisku ekspertu vadībā, kas pieejamas ikvienam interesentam, mediju tūri, kuras ietvaros starptautiski mediji apciemos Latvijas jaunuzņēmumus, LMT un RTU Design Factory rīkotus hakatonus, Latvijas jaunuzņēmumu associācijas rīkoto Riga Venture Summit, kā arī finanšu tehnoloģiju uzņēmuma TWINO tīklošanās pasākumu FinTech Talks.

Ar pilnu TechChill 2020 satelītpasākumu programmu iespējams iepazīties šeit: https://bit.ly/2R3Nno2

Jaunuzņēmumu un tehnoloģiju konferences programmas kodolu Hanzas Peronā 20.un 21.februārī veidos piecas galvenās tēmas – blokķēžu risinājumi, zaļās un 5G tehnoloģijas, pārdošanas un mārketinga jautājumi, kā arī dibinātāju pieredzes stāsti. Jau izziņoto runātāju vidū ir pasaulē atzītu un populāru kompāniju vadītāji no filmu recenziju interneta vietnes Rotten Tomatoes, ēdiena piegādes platformas Wolt, IBM Blockchain Accelerator, e-sporta kompānijas Cloud9, un vairākiem desmitiem citu.

Bezpeļņas organizācija TechChill ir Latvijas jaunuzņēmumu vides pārstāvju iniciatīva. Tās mērķis ir veicināt tehnoloģiju un jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstību, starptautisko atpazīstamību un investīciju piesaisti. Organizācijas nozīmīgākais ikgadējais notikums ir tās organizētā starptautiskā konference TechChill, kas 20. un 21. februārī norisināsies Rīgā, Hanzas Peronā.

Uzņēmēju foruma programmā 100 starptautiski runātāji divu dienu garumā uz divām paralēlām skatuvēm pārrunās tehnoloģiju tendences, stāstīs uzņēmējdarbības veiksmes un iedvesmas stāstus un pulcēs 2000 uzņēmējus, tehnoloģiju ekspertus, investorus un starptautiskos medijus.

Vairāk informācijas: techchill.co

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt