Tehnika

9. septembrī varētu tikt laists klajā jaunais Motorola Razr ar 5G

Motorola pagājušajā gadā atjaunoja savu ikonisko Razr telefonu. Tagad uzņēmums ziņo, ka strādā pie jaunas modernizētas versijas, kuru Ziemeļamerikā plāno laist klajā jau septembrī.

Trešdien Motorola laida klajā informāciju par gaidāmu virtuālo pasākumu, kas paredzēts 9. septembrī. Uzņēmums pauda, ka tajā tiks apgriezta viedtālruņu lietošanas pieredze. Sīkāki dati netika pausti, taču pirms dažiem mēnešiem Thibaults Doussons, Lenovo Dienvidāfrikas ģenerālmenedžeris, arī atklāja, ka jaunā Razr versijas pārsteigumi ir neizbēgami.

Razr 2 (neoficiālais nosaukums) paredzēts, ka būs Qualcomm Snapdragon 765 procesors, kas spēj atbalstīt 5G, kā arī 2845 mAh akumulatoru, atkarībā no 2510 mAh akumulatora, kas bija 2019. gadā izlaistajā telefonā. Paredzēts, ka jaunajam viedtālrunim arī būs 8 GB RAM, 256 GB atmiņa, 48 MP aizmugurējā kamera un Android 10 versija.

Kad 2019. gadā ASV sāka pārdot Razr viedtālruni, tas bija pirmais no jaunās paaudzes salokāmajiem viedtāruņiem tirgū. Tam bija Snapdragon 710 mikroshēma, 16 MP aizmugurējā kamera un 6 GB RAM, kā arī 128 GB atmiņa. Lai gan tas tika slavēts par tā eņģu mehānismu, tas tikas arī plaši kritizēts par augsto cenu (1500 ASV dolāru). Pie šādas cenas tika sagaidītas vairākas augstas klases viedtālruņu funkcijas. Papildus tam tika paustas bažas par viedtālruņa ilgmūžību.

Motorola oriģinālais Razr telefons no 2004. gada bija vislabāk pārdotais telefons, pirms Apple pēc vairākiem gadiem parādījās tirgū ar iPhone viedtālruņiem.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti