Visi 2020. gada iPhones saņems OLED ekrānus, universālu 5G savienojumu no 2021. gada

Paredzams, ka „Apple” 2020. gada otrajā pusē uzsāks trīs jaunus iPhone modeļus, ieskaitot divus augstas klases variantus ar 5,4 collu un 6,7 collu OLED displejiem, kā arī zemākas klases piedāvājumu ar 6,1 collu ekrānu, arī aprīkots OLED displeju.

Informācija tiek iegūta no slavenā analītiķa Ming-Chi Kuo, kas pirmdien dalījās ar jaunumiem Taivānas plašsaziņas līdzekļiem (izmantojot MacRumors ).

Kuo savā jaunākajā ziņojumā piebilst, ka 6,7 ​​collu un 5,4 collu modeļi atbalstīs 5G savienojumu. Zemākā līmeņa 6.1 collu variants šoreiz pieturēs pie LTE savienojamības, bez šaubām, lai saglabātu izmaksas. Kuo sagaida, ka Qualcomm būs Apple primārais 5G modemu piegādātājs ar Samsung dublējumu. RF jaudas pastiprinātāji nāk no Broadcom.

Tomēr līdz 2021. gadam Kuo lēš, ka visi jaunie iPhones atbalstīs 5G savienojumu ar paša uzņēmuma modemiem, kas varētu būt gatavi darbam no 2022. gada līdz 2023. gadam. Tas būs liels solis uz priekšu, jo tas samazinās Apple paļaušanos uz Qualcomm un Samsung kā 5G modemu piegādātājiem.

Avots: techspot.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt