Programmatūra

Adobe izlaiž Apple M1 atbalstu Premiere Pro

Adobe nu ir izlaidusi arī Premiere Pro Apple M1 atbalstu. Atbalsts Apple jaunajiem procesoriem tika laists klajā vakar, bet tā beta versija bija pieejama jau kopš decembra. Adobe apgalvo, ka ir palielināts visas lietotnes ātrums. Kā min veidotājs, tagad lietotni būs iespējams palaist par līdz pat 50% ātrāk, kā arī video apstrāde arī notiks par līdz pat 77% ātrāk.

Uzņēmums Apple novembrī laida klajā savus pirmos datorus ar M1 procesoriem. Lai gan šie datori var palaist programmas, kas izveidotas datoriem ar Intel procesoriem, programmas ir jāatjaunina, lai pilnībā izmantotu M1 piedāvāto ātrumu.

Līdz ar jaunajiem procesoriem, aktuāls palika jautājums kā un cik ātrā laikā tiem tiks pielāgotas Adobe programmas. Apple datori bieži vien ir izvēle vairumam video montētāju un attēlu apstrādātāju, tādēļ digitālajā vidē regulāri tika apspriestas detaļas par programmu pielāgošanu jaunajam procesoram. Adobe diezgan ātri izlaida atjauninājumus savām lielākajām lietotnēm, kas nodrošināja saderību ar jaunajiem Apple procesoriem. Šī gada martā atbalstu saņēma Photoshop, bet jūnijā –  Lightroom Classic, Illustrator un InDesign. Vakar saderību ar M1 procesoriem ieguva Premiere Pro, Character Animator un Media Encoder.

Premiere Pro jūlijā saņems arī vairāku funkciju atjauninājumus. Viens no lielākajiem atjauninājumiem būs funkcijai, kas runāto pārvērš tekstā. Šī funkcija jau kādu laiku arī ir pieejama beta versijā.

Avost: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti