Apple šogad varētu izlaist iMac ar M3 procesoru

Saskaņā ar Bloomberg ziņu, ko sniedzis Marks Gurmans, Apple gatavo jaunu iMac, kas varētu tikt laists tirgū jau šā gada otrajā pusē. Lai gan jaunajam iMac, kā ziņots, būs tāds pats 24 collu ekrāna izmērs kā iepriekšējam modelim, gaidāms, ka tas būs aprīkots ar jaudīgāku M3 mikroshēmu.

Gurmans norāda, ka jauno iMac masveidā sāks ražot ne ātrāk kā pēc trim mēnešiem, taču tā piegāde varētu sākties šā gada otrajā pusē. Ierīce būs pieejama tādās pašās krāsās, kā tā priekšgājējs, tostarp zilā, sudraba, rozā un oranžā krāsā. Gurmans apgalvo, ka jaunais iMac ir “izstrādes beigu posmā” un ka Apple pašlaik “veic mašīnas ražošanas testus”. Tas saskan ar Gurmana iepriekšējām baumām, kas arī norādīja uz iMac izlaišanu 2023. gadā.

Cita informācija, ko atklāja Gurmans, liecina, ka dažas iMac iekšējās sastāvdaļas varētu tikt “pārvietotas un pārveidotas” un ka iMac statīva piestiprināšanas pie displeja ražošanas process ir “atšķirīgs”. Apple nav atsvaidzinājis savu iMac produktu līniju jau divus gadus, un 2021. gada modelis ir pirmais, kas aprīkots ar uzņēmuma pašu ražotu silīciju, kā arī ar lielāku displeja izmēru un jaunu krāsu klāstu.

Gurmans stāsta, ka papildus jaunajam iMac Apple gatavojas laist klajā arī jaunu 15 collu MacBook Air, modernizētu 13 collu MacBook Air un Mac Pro, kas aprīkots ar M2 Ultra procesoru. Gurmans spriež, ka Apple varētu būt lietderīgi iekļaut M3 mikroshēmu arī 13 collu MacBook Air, ņemot vērā, ka uzņēmums pagājušajā gadā izlaida tikai ar M2 aprīkotu modeli, bet M2 mikroshēmu paturēja tikai lielākajam 15 collu modelim.

Apple šis solās būt darbīgs gads. Sagaidāms, ka uzņēmums jūnijā Pasaules mēroga izstrādātāju konferencē demonstrēs jauno M3 mikroshēmu, kur varētu tikt prezentētas arī ļoti gaidītās jauktās realitātes austiņas.

Avots: The Verge 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt