Apple iPhone viedtālruņi ar 2021. gadu varētu nākt tikai bezvadu komplektācijā

Jau kopš brīža, kad Apple ieviesa USB-C portu iPadPro planšetdatoram, plaši izskanējušas prognozes, ka uzņēmums varētu ieviest līdzīgas izmaiņas arī pašiem iPhone telefoniem. Tomēr izrādās, ka tas visdrīzāk nenotiks. Tā vietā Apple līdz 2021. gadam pieturēsies pie Lightning uzlādes porta, un vēlāk kompānija varētu ieviest pilnīgu bezvadu jeb wireless iPhone uzlādi.

Kamēr šīs varētu izklausīties kā parastas baumas, jāatzīmē, ka šo prognozi veicis ievērojams analītiķis Ming-Chi Kuo, kurš ir bijis visai precīzs ar savām iepriekšējām prognozēm. Šobrīd iPhone nodrošina gan vadu, gan bezvadu uzlādi. Mēs jau kādu laiku esam dzirdējuši, ka Apple strādā pie kādas revolucionāras bezvadu uzlādes tehnoloģijas, kas varētu uzlādēt iPhone viedtālruņus bez uzlādes paklājiņa jeb charging-mat.

Ja Kuo paziņojummi ir patiesi, tad iPhone varētu vēlreiz debitēt tuvāko pāris gadu laikā. Tas notiktu tāpēc, ka bezvadu uzlāde iPhone viedtālruņiem joprojām nav tik ātra, kā uzlāde ar vadu, kas galu galā šobrīd ir gan ērtāk, gan efektīvāk. Tomēr, ja Apple pārstātu izmantot vadu savienojumus, tas nozīmētu, ka uzņēmums ir ļoti pārliecināts par saviem tehnoloģiju produktiem.

Lai gan Kuo prognozes gandrīz vienmēr ir bijušas precīzas, šis ziņojums pagaidām ir jāpieņem ar zināmu skepsi.

Avots: Ubergizmo

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt