Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Apple nākamās paaudzes AirPods varēs atbildēt uz „Hey Siri”

Jaunu iestatīšanas ekrānā ietvaros iOS 12.2 beta ļaus jums konfigurēt AirPods, lai atpazītu jūsu balsi.

IOS 12.2 beta versija ir aprīkota ar diezgan spēcīgu norādi, ka jūs varēsiet izmantot Apple nākamās paaudzes AirPods, lai izsauktu Siri. 9to5Mac ir atklājis jaunu iestatīšanu ekrānā bezvadu austiņām 12.2 versijā. Skaidri norādot, ka jūs varēsiet runāt ar balss palīgu, izmantojot AirPods. Kaut arī austiņas, kuras jūs varat iegādāties tieši tagad, neatbalsta šo funkciju, baumas liecina, ka Apple izstrādā jaunu versiju, ar kurām varēs izsaukt Siri.

Iestatīšanas ekrāns, kā jūs gaidījāt, dos jums iespēju konfigurēt jaunu austiņu pāri, lai atbildētu uz jūsu balsi. Saskaņā ar 9to5Mac , jaunie AirPods paši varēs atpazīt komandu “Hey Siri“, ļaujot jums izsaukt balss palīgu pat tad, ja tālrunis ir jūsu kabatā vai somā un nav nepieciešams pieskarties austiņām.

Apple vēl nav paziņojusi neko konkrētu par savu bezvadu austiņu otro versiju. Apple analītiķis Ming-Chi Kuo, kurš ir bijis vēsturiski precīzs ar savām prognozēm, pagājušajā gadā apgalvoja, ka AirPods 2 būs aprīkotas ar bezvadu uzlādes iespējām. Jaunākā DigiTimes ziņojumā arī teikts, ka atjauninātajām austiņām būs veselības uzraudzības funkcijas un ka tās būs pieejamas pirmajā pusgadā.

Avots: engadget.com

Līdzīgi raksti

Atbildēt