Ierīces

Apple apstiprina, ka jaunais iPhone aizkavēsies

Uzņēmums Apple ir apstiprinājis, ka šogad jaunos iPhone viedtālruņus laidīs klajā nedaudz vēlāk. Finanšu direktors Luca Maestri min, ka pagājušajā gadā jaunos viedtālruņus uzņēmums sāka pārdot septembra beigās, bet šogad, konsultējoties ar investoriem, tas ieplānots dažas nedēļas vēlāk.

Luca Maestri neatklāj, kāpēc šī gada iPhone pārdošana tiek aizkavēta, bet baumas par jaunā viedtālruņa aizkavēšanos klīst apkārt jau mēnešiem ilgi. Wall Street Journal jau šogad ziņoja, ka Apple ir aizkavējis iPhone ražošanu par aptuveni mēnesi. Arī Qualcomm norādīja uz iPhone aizkavēšanos jau pagājušās nedēļas sākumā, norādot, ka daļēji iemesls ir daudzie flagmaņi, kas šogad tiek laisti klajā ar 5G atbalstu.

Parasti Apple laiž klajā savu jauno iPhone septembrī un piegādes jau uzsāk mēneša beigās. Nav skaidrs, vai ierīces būs gatavas līdz oktobrim, bet Apple vēl varētu atklāt jaunos viedtālruņus, kāda septembra pasākuma laikā.

Šī nav pirmā reize, kad Apple atliek iPhone viedtālruņu piegādi. Piemēram, iPhone X tika atklāts jau septembrī, taču dažādu ražošanas iemeslu dēļ, veikalos nenonāca līdz novembrim. Arī Apple iPhone XR 2018. gadā tika publiskots septembrī, taču veikalu plauktos nonāca tikai oktobrī, jo uzņēmumam radās problēmas ar LCD displeju ražošanu.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti