Apple drīz sāks ražot savus pirmos OLED iPad Pro

Apple iPad Pro drīzumā varētu saņemt OLED tehnoloģiju papildinājumu jau tā žilbinošajam displejam. Balstoties uz nesenajām baumām, jau nākamgad tam vajadzētu saņemt šo ekskluzīvo ekrānu; paralēli jaunie iPad Pro modeļi nonāks ražošanā jau 2024. gada februārī.

Baumas ceļo no Dienvidkorejas. Chosun Isbo atzīmē, ka februāris ir agrāk nekā sākotnēji domāts, kas nozīmē, ka planšetdatori varētu tikt izlaisti jau 2024. gada vidū Apple Worldwide Developers Conference (WWDC) laikā junijā.

Šobrīd 12.9 collu iPad Pro izmanto Apple nodēvēto Liquid Retina XDR displeju, kas balstīts uz mini-LED tehnoloģijas. Salīdzinot ar OLED, mini-LED ekrāni ir spilgtāki un izturīgāki, bet tie savas priekšrocības kompensē uz ekrāna skata leņķiem un attēla kontrastu. Turklāt OLED ekrāniem nav nepieciešams fona apgaismojums, kas nereti patērē visai daudz ierīces baterijas procentus.

Apple ir pieturējušies pie mini-LED jau vairākus gadus, lai gan konkurenti jau ieviesuši OLED. Tagad, šķiet, Apple ir gatavi pāriet uz OLED, potenciāli vēstot par būtisku uzlabojumu uzņēmuma augstākās klases ierīču faniem. 

Apple iPad Pro planšetdatori nav vienīgais produkts, ko uzņēmums papildinās ar OLED displejiem. Saskaņā ar Ross Young, nozares analītiķi, MacBook Pro arī varētu būt sarakstā, taču ne ātrāk kā pēc 3 gadiem. Baumo, ka MacBook Air esošie displeji arī varētu tikt mainīti pret OLED, bet, ņemot vērā MacBook Pro kavēšanos, maz ticams, ka tie tiks atklāti 2024. gadā.

Nav skaidrs, vai katra Apple ierīce tiks izmainīta. Tiek sagaidīts, ka uzņēmums rezervēs OLED ekrānus tikai svarīgākajiem produktiem, tāpēc tādas ierīces, kā iPad mini, iPad Air un parastie iPad modeļi, iespējams, netiks pie jaunumiem.

OLED tehnoloģijas augstā cena ir iemesls, kādēļ uzņēmums, iespējams, tik ilgi atturējies no to ieviešanas. Chosun Ilbo min, ka iPad Pro OLED ekrāni varētu maksāt līdz pat trīs reizēm vairāk par mobilo telefonu OLED ekrāniem.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt