Programmatūra

Apple Find My lietotne tagad palīdzēs atrast arī trešās puses ierīces

Apple grasās paplašināt savas lietotnes Find My tīklu, iekļaujot trešo pušu uzņēmumu, tostarp Belkin, Chipolo un VanMoof, ražotās ierīces. Lietotne tika izveidota 2009. gadā kopā ar 3GS. Pēdējo 12 gadu laikā tā ir paplašinājusies, sākot ar vienkāršu sekošanu pazaudētiem iPhone un beidzot ar iespēju atrast lielāko daļu Apple produktu, piemēram, Macs, Apple Watch un AirPods.

2019. gadā līdz ar iOS 13 atjauninājumu, Find My varēja iegūt pazaudētās Apple ierīces aptuveno atrašanās vietu, izmantojot Bluetooth. Piemēram, ja iPhone ir pazaudēšanas režīmā, citas Apple ierīces Find My tīklā var to atrast, izmantojot Bluetooth un anonīmi koplietot šo informāciju. Pašlaik Find My tīklā ir simtiem miljonu Apple ierīču.

Sākot no vakardienas, ir iespējams izsekot arī dažus ne-Apple produktus, piemēram, VanMoof S3 un X3 e-velosipēdus.  Sākot no jūnija sarakstam pievienosies Belkin Soundform Freedom bezvadu austiņas un Chipolo One Spot trakeris, ko var pievienot atslēgām vai mugursomai.

Visām Find My ierīcēm ir Works with Apple Find My emblēma. Ja kāds atrod pazaudētu ierīci un redz emblēmu, viņš var doties uz savu Find My, lai ziņotu par atrasto. Ja ierīcei ir pievienota piezīme no Lost Mode (pazaudēšanas režīma), piemēram e-pasts vai tālruņa numurs, caur kuru atrašanas gadījumā sazināties, atradējs to varēs apskatīt.

Otrdien paziņojumā presei Apple sacīja, ka drīz Find My tīklam pievienosies vēl citi produkti un piederumi.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti