Ierīces Jaunumi

Apple iepazīstina ar iPhone 12 un 12 mini ar OLED displeju, 5G un mazāku dizainu

Apple sava notikuma laikā oficiāli atklāja iPhone 12 saimi. Jaunais iPhone rada jaunu dizainu ar plakanākām malām, turklāt tas ir plānāks un vieglāks nekā iepriekšējais modelis. Tajā ir arī Apple Super Retina XDR displeja tehnoloģija, kas nozīmē, ka tagad tas ir OLED, nevis LCD, un tam ir arī palielināta 2532×1170 izšķirtspēja.

Apple saņēma uzlabojumus no Gorilla Glass veidotājiem Corning, lai izstrādātu jaunu aizsargstiklu iPhone 12, kuru Apple sauc par Ceramic Shield. Apple saka, ka šī jaunā displeja aizsardzība piedāvā līdz pat četrām reizēm iepriekšējās paaudzes aizsardzībai pret kritieniem.

iPhone 12 ir arī pirmais Apple tālrunis, kas atbalsta 5G, un Apple saka, ka tas atbalsta vairāk 5G joslu nekā jebkurš cits viedtālrunis. Tas ir arī gudrs, un Apple saka, ka tas izslēgs 5G, ja akumulatora taupīšanai nav nepieciešams palielināt ātrumu. Apple sola ātrumu līdz 3,5 Gbps 5G.

iPhone 12 pamatā ir jaunais Apple A14 mikroshēmojums, kura pamatā ir 5 nm process. Tas padara iPhone 12 par pirmo tālruni pasaulē, kas darbojas ar 5 nm mikroshēmu komplektu. Tam ir sešu kodolu procesors un četrkodolu GPU, kas abi sola būt par 50% ātrāki nekā konkurējošie viedtālruņi.

Ir uzlabota arī kameru sistēma, lai gan joprojām ir tikai divas kameras, nevis trīs, ko varētu atrast Pro modelī. Jaunajai 12MP galvenajai kamerai pirmo reizi iPhone ir septiņu elementu objektīvs, un tai ir optiskā attēla stabilizācija. Apple sola labāku kameras veiktspēju vājā apgaismojumā, un ir uzlabota arī skaitļošanas fotogrāfija ar Smart HDR 3 uzlabojot dinamisko diapazonu.

Videoklipam iPhone 12 kamera ir arī pirmā, kas spēj ierakstīt HDR video ar Dolby Vision, un tā ir vienīgā ierīce, kas var ne tikai ierakstīt, bet arī rediģēt un kopīgot Dolby Vision video.

Attiecībā uz šī gada iPhone Apple pirmo reizi ievieš arī MagSafe for iPhone. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu iPhone bezvadu uzlādi, un tas ļauj vieglāk atrast pareizo lādētāja pozīciju, pateicoties jaunajiem tālruņa magnētiem.

Turklāt Apple sadarbojas ar partneriem, lai izstrādātu piederumus, kas atbalsta MagSafe, lai jūs joprojām varētu uzlādēt tālruni, kad tas atrodas aizsargvāciņā.

Apple arī iepazīstināja ar iPhone 12 mini, pirmo reizi iPhone izmantojot “mini” vārdu. Tas viss ir tieši tāds pats kā parastajā iPhone 12, izņemot to, ka ekrāna izmērs ir mazāks. iPhone 12 būs 6,1 collu displejs, savukārt iPhone 12 mini ir mazāks 5,4 collu displejs.

iPhone 12 saime maksās ~699 USD par iPhone 12 mini un ~799 USD par iPhone 12. Tas padara iPhone 12 par 100 ASV dolāriem dārgāku, nekā tika palaists iPhone 11, kuram bija vienāds displeja izmērs.

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti