Apple jaunajiem iPhone varētu izmantot lētāku akumulatoru, lai kompensētu 5G izmaksas

Kā jau katru gadu, pirms tiek laists klajā jaunais iPhone viedtālrunis, apkārt klīst baumas un dažādi viedokļi par to, ko tad īsti no tā sagaidīt. Analītiķis Ming-Chi Kuo (MacRumors un AppleInsider) min, ka pateicoties augstajām izmaksām, kas rodas iekļaujot 5G tehnoloģiju viedtālrunī, Apple saviem jaunajiem iPhone viedtālruņiem mēģina izmantot lētākas  detaļas. Tiek uzskatīts, ka viens no lielākajiem izmaksu samazinājumiem iespējams no akumulatoru thenoloģijām; Ming-Chi Kuo min, ka Apple varētu samazināt slāņu skaitu baterijas panelī un novietot šūnu komponentus mazākā platībā.

Tas nozīmē, ka jaunā iPhone akumulators būs par 40 līdz 50 procentiem lētāks nekā iPhone akumulators. Paredzēts, ka nākamā gada iPhone akumulatori varētu būt vēl par 30 līdz 40 procentiem lētāki papildu dizaina izmaiņu dēļ. Apple arī vēlās nākamajā gadā samazināt akumulatora izmaksas trešās paaudzes AirPods, pārejot uz jauno dizainu, kas ir līdzīgs AirPods Pro.

Taču tikai ar šīm izmaiņām nav iespējams kompensēt jaunās 5G tehnoloģijas ieviešanu. Ming-Chi Kuo uzskata, ka šī milimetru viļņu tehnoloģijas ieviešana jaunajam iPhone viedtālrunim Apple varētu izmaksāt 125 – 135 ASV dolārus, plus 75 – 85 ASV dolārus par 6GHz. Šis varētu būt iemesls, kādēļ jaunā iPhone viedtālruņa kastītē varētu nebūt lādētājs un austiņas. Ar šīm izmaiņām Apple maksimāli cenšas samazināt izmaksas, lai jaunā viedtālruņa cena būtu līdzīga iepriekšējā cenai.

Paredzams, ka šī gada iPhone būs pieejams oktobrī, dažas nedēļas vēlāk nekā parasti. Tomēr, pastāv iespēja, ka Apple mūs visus pārsteigs un jauno iPhone viedtālruni laidīs klajā jau septembrī.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt