Apple uzņēmums spējis izvairīties no nelabvēlīgu papildus tarifu uzlikšanas iPhone viedtrālruņiem

Saskaņā ar pagājušā gada augusta paziņojumu, ASV un Ķīnas ilgstošā tirdzniecības kara dēļ, Apple iPhone varēja uzlikt ar 15% lielu tarifu. Kā izrādās, šķiet, ka Apple varētu būt veiksmīgi izbēdzis no tā. ASV prezidents Donalds Tramps parakstījs tirdzniecības vienošanās ar Ķīnu, kas atturēja šī tarifa uzlikšanu Apple uzņēmumam par labu.

Jāatzīmē, ka tirdzniecības karš starp divām lielvalstīm rit pilnā sparā un ir tālu no tā beigām. Šis darījums ir tikai daļa no lielākas ainas, bet, kas attiecas uz Apple, uzņēmums ir nodrošināts ar izdevīgākiem nosacījumiem. Daži iepriekš pauda bažas, ka tarifi varētu palielināt Apple produktu cenas, taču vēlāk tika ierosināts, ka Apple uzņēmums varētu segt pats šīs izmaksas, lai saglabātu savu cenu politiku.

Pašlaik Apple maksā tarifu nodevas par produktiem, kā piemēram, Apple Watch, AirPods, iMac un HomePod sastāvdaļām, taču ar šo darījumu šie tarifi drīz varētu tikt atcelti. Tie ir labi jaunumi uzņēmumam, jo tas nozīmē arī to, ka viņi varēs samazināt savas ražošanas izmaksas. Šobrīd nav zināms vai šī vienošanās būs pastāvīga vai nē, taču pagaidām izskatās, ka Apple ir izdevies izbēgt no sev neizdevīgiem nosacījumiem.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt