Izklaide

Apple un Epic nespēj savstarpēji sadalīt peļņu

Kā zināmās aprindās jau ir izskanējis, Apple un Epic ir saķērušies juridiskā cīņā par Fortnite Battle Royale. Epic nevar samierināties un nevēlas maksāt  daļu no ieņēmumu uzņēmumam Apple, kuri iegūti no lietotāju veiktajiem pirkumiem aplikācijā. Tādēļ Epic ir uzsācis vairākas kampaņas, kuru mērķauditorija ir tādi uzņēmumi kā Apple un Google.

Epic jaunākās kampaņas sauklis ir “Free Fortnite”, kurā viņi sociālo mediju influenceriem izsūta jaku un Samsung planšetdatoru dāvanu iepakojumā. Epic ir speciāli veidojis dāvanu kasti baltā krāsā, lai atgādinātu Apple izmantotos iepakojumus.

Jaka papildus ir izrotāta ar logotipu, kurš pēc savas koncepcijas ir līdzīgs Apple logotipam. Tajā ir tādas pašas varavīksnes krāsu svītras,  kādas Apple agrāk izmantoja savā logotipā. Šķiet, ka uzraksta frāze uz iepakojuma “Free Fortnite” ir veidota, izmantojot kādu no iepriekš Apple izmantotajiem fontiem.

Iepakojumā papildus ir vēstule ar šādu tekstu: “Fornite tika nosaukta par 2020. gada Samsung Galaxy veikala spēli. Svinību vadīti mēs esam apvienojušies ar Samsung, lai nosūtītu jums īpašas #FreeFortnite piederumu dāvanas. Lai gan Fortnite pašlaik nav pieejama App Store vai GooglePlay aplikāciju veikalos, jūs joprojām varat saņemt jaunākos Fortnite atjauninājumus tieši no Epic Games Galaxy veikala. Izplatiet mūsu tēmturi #FreeFortnite.

Avots: 9to5mac

Atbildēt

Līdzīgi raksti