Logitech Brio 500 – papildinājums labākām video sapulcēm

Dažreiz mēdzam aizdomāties par to, kā izskatīsimies tiešsaistes sapulcē ar datorā iebūvēto kameru. Visbiežāk tās ir īsas pārdomas un nodomājam “būs jau labi”, taču iespējams, ka mazi kompleksi mūs brīžiem tāpat nomāc. Logitech šim ir sagatavojis ļoti labu, jāpiebilst, ka ne lētu, risinājumu – Brio 500. Pavisam nesen ražotājs mums to atsūtija uz apskatu un ķērāmies klāt kameras apskata!

Saņemot kameru, par kvalitāti jau lika manīt tās iepakojums – ļoti kompakts un pārdomāts. Atpakošana bija ļoti ērta un ātra, noteikti jāpiebilst, ka priecēja plastmasas nesastapšana. Pati kamera gan veidota no plastmasas, taču ražotājs min, ka tā ir pārstrādāta pēcpatēriņa plastmasa – 68% grafīta krāsas kamerai, bet 59% baltās un rozā krāsas kamerām.

Iepakojumā ir atrodama Brio 500 kamera, kurai ir piestiprināts USB-C kabelis, stiprināšanas mehānisms ar noņemamu montējamo adapteri un lietotāja instrukcija.

Logitech Brio 500 dizains

Kameru nevar dēvēt nedz par mazu, nedz par lielu – tā ir optimālā izmērā, ko veido 110×31,5×31,5 mm dimensijas. Pievilcīgs šķiet Brio 500 apaļais dizains, kas ierīcei nepiešķir kluča efektu. Būtiski pieminēt, ka kamerai, tās nelietošanas laikā, ir iespējams aizklāt kameras objektīvu, lai hakeriem nebūtu iespēja ielūkoties jūsu privātajā telpā, kā arī tas pasargās no putekļu uzkrāšanās.

Kameras stiprinājumu velētos izcelt tikpat ļoti, cik kameras tehniskās specifikācijas. Tas ir ļoti kvalitatīvs un veidots no metāla, kameru pie tā var piestiprināt ar magnēta palīdzību, kā rezultātā to var noņemt nenoņemot stiprinājumu. Stiprinājumu ir iespējams pielīmēt pie ierīces korpusa, taču to ir iespējams lietot arī nelīmējot. Kamerai atrodoties uz stiprinājuma, ierīci ir iespējams arī novirzīt uz leju, kā rezultātā, var parādīt kādu skici uz sava darba galda.

Logitech Brio 500 ikdienas lietošanai

Logitech Brio 500 kameru ir ļoti viegli uzstādīt un, pateicoties iespējai aizklāt kameras objektīvu, nav nepieciešamība kameru noņemt no ierīces, taču, ja ir vajadzīgs to izdarīt, tas būs sekunžu jautājums.

Kamerā ir iestrādāts mikrofons, kas ir fantastiska papildfunkcija, jo nav nepieciešama papildus ierīce, lai ierakstītu audio. Audio kvalitāte ir teicama, gluži kā no viedtālruņa. Telpās, kurās ir izteikta atbalss gan būtu ieteicams izvēlēties profesionālāku audio ieraksta ierīci.

Sākotnēji nelielas problēmas sagādāja kameras savienošana ar ierīci, jo manai ierīcei nav USB-C ligzda. Rezultātā bija nepieciešams adapteris, tapēc svarīgi būtu zināt, ka kameru ierīcei ir iespējams pievienot tikai ar USB-C kabeli.

Avots: GustavsWD, notepad.lv

Video kvalitāte tiešām lika sajusties mazliet īpašākam un gribētos teikt, ka tas arī ir kameras galvenais uzdevums. Ar iepriekšējām kamerām pirms tiešsaistes sapulcēm pievērsu pastiprinātu uzmanību apgaismojumam, taču ar Brio 500 tas nebija tik aktuāli. Šī kamera spēja pielāgoties dažādiem apgaismojumiem – gan tumšākai videi, gan spožiem saules stariem – sevišķi nezaudējot video kvalitāti.

Tehniskā specifikācija

Izšķirtspējas iestatījumi 1080p/30fps (1920×1080 pikseļi)

720p/60fps (1280×720 pikseļi)

Kameras megapikseļi 4MP
Skata diagonālais lauks (dFoV) 90°/78°/65°
Aparatūras tālummaiņa (zoom) 4x
Fokusa veids Automātiskais fokuss
Lēcas veids Stikls
Iebūvētā mikrofona tips Stereomikrofons
Mikrofona diapazons līdz 1,22m
Savienošana ar ierīci USB-C
Atbalsta sistēma Logi Tune
Papildus informācija

Rightlight 4 ar HDR skaidru attēlu dažādās apgaismojuma vidēs, sākot no zemas gaismas un beidzot ar tiešu saulesgaismu

Noņemamais piestiprināšanas mehānisms der klēpjdatoriem, LCD displejiem vai monitoriem

Brio 500 savienojums ar Logi Tune lietotni

Logi Tune lietotne ir līdzīga jau iepazītajai Logi options+ lietotnei, taču paredzēta austiņām un video kamerām.

Foto: GustavsWD, notepad.lv, ekrānuzņēmums no Logi Tune lietotnes

Atverot lietotni un izvēloties Brio 500 ierīci, pieejamas zemāk redzamās funkcijas, kas ļauj veikt pirmos iestatījumus kamerai.

Foto: GustavsWD, notepad.lv, ekrānuzņēmums no Logi Tune lietotnes

Izvēloties sadaļu Image adjustments tiek piedāvāta iespēja veikt manuālas korekcijas kameras iestatījumos, lai mainītu uz ekrāna redzamo video. Kā redzams attēlā,  kamerai ir arī automātiskais fokuss, kuru, protams, nepieciešamības gadījumā var izslēgt. Ja gadījusies situācija, ka video raustās vai pāri skrien kaut kādas līnijas, tad šāda problēma noteikti nebūs sastopama, jo ir iespējams mainīt Anti-flicker iestatījumus, kā rezultātā attēla kvalitāte būs augsta dažādos apgaismojumos, dažādās telpās.

Foto: GustavsWD, notepad.lv, ekrānuzņēmums no Logi Tune lietotnes

Tajā pašā sadaļā atrodama filtru kategorija, kur video var pievienot sev vēlamo filtru.

Foto: GustavsWD, notepad.lv, ekrānuzņēmums no Logi Tune lietotnes

Lietotnes sākumā ir arī atrodama papildu opciju ikona, kas sniedz iespēju izvēlēties papildus darbības, kā iestatījumi, sazināties ar atbalsta personālu vai iziet no lietotnes.

Brio 500 novērtējums

Avots: GustavsWD, notepad.lv

Logitech Brio 500 ir kamera, kuru jums nevajadzēs papildināt ar audio ieraskta ierīci un ļaus ierīces ekrānā izskatīties skaistāk un kvalitatīvāk. Vēlos īpaši izcelt tās stiprinājumu, kas ir pārsteidzoši kvalitatīvs un multifunkcionējošs. Lai kamerai piešķirtu izcilu vērtējumu, vēlētos, ka ierīces savā starpā ir iespējams savienot ar Bluetooth.

Logitech Brio 500 oficiālajā Logitech vietnē ir pieejama par 139 EUR, taču Latvijas internetveikalos kameru var atrast par aptuveni 120-150 EUR.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt