Facebook Messenger ļauj sarakstēm izmantot Face ID

Facebook tagad ļauj pievienot papildu drošību Messenger iPhone un iPad ierīcēs. Jaunā drošība ir iespēja izmantot Touch ID jeb pirkstu nospieuma lasītāju vai Face ID jeb sejas atpazīšanu sarakstēm, kas nozīmē, ka tikai konkrēts cilvēks, ļaujot viedtālrunim nolasīt pirksta nospiedumu vai sejas vaibstus, var piekļūt Facebook Messenger sarakstēm.

Jaunā funkcija, ko Facebook sauc par App Lock, ir daļa no vairākām nelielām izmaiņām, kas tiek ieviestas lietotnē Messenger un ir paradzētas konfidencialitātes un drošības uzlabošanai. Messenger iestatījumos tiek pievienota jauna sadaļa Konfidencialitāte, kur lietotāji var apskatīt un piemērot funkciju App Lock, kā arī apskatīt bloķētos lietotājus. App Lock Android viedtālruņos varētu parādīties tuvākajos mēnešos.

Facebook min, ka drīzumā varētu tikt ieviestas arī citas jaunas funkcijas. Lietotājiem tiks piedāvāta lielāka kontrole par to, kurš cenšas ar viņiem sazināties, lai, atverot saraksti no svešas personas, nenāktos redzēt nepatīkamus fotoattēlus. Līdzīga funkcija jau pieejama Instagram un Whatsapp. Facebook vēl nav paziņojis, kad šī funkcija būs pieejama Messenger.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Šādas funkcijas saukt par drošību un konfidencialitāti ir tas pats, kas saukt ogļu kurināšanu par ekoloģisku. Vienīgā vērtība ir ērtums, drošība tikai pasliktinās un pie tam būtiski. Vai tiešām mūsdienās neviens vairs neinteresējas par realitāti, tikai klausa reklāmām, ko atgremo visi, kam nav slinkums?

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt