Opera pārlūkā bezmaksas VPN

Opera pārlūkprogrammai uz Android ierīcēm tagad ir pieejams bezmaksas VPN, kas ir integrēts lietotnē. Opera ir paziņojusi, ka tā ir sākusi izmēģināt jaunu iebūvētu pārlūkprogrammas VPN Opera lietotnē.

Jaunais VPN tiek pakāpeniski izvērsts beta testētājiem visā pasaulē, un tas ir pilnīgi bez maksas bez jebkāda žurnāla pārvaldības, kā arī tam nav nekādas lietošanas robežas. Bezmaksas VPN Opera pārlūkprogrammā beta tiek izvērsta pakāpeniski, un ne visi lietotāji pašlaik var piekļūt VPN rīkam lietotnē.

Opera apgalvo, ka tā piedāvā bezmaksas VPN lietotājiem, lai dotu viņiem papildu aizsardzības slāni, kad runa ir par interneta pārlūkošanu. Opera VPN ir piedāvājums bez žurnāla, kas nozīmē, ka informācija, kas pārvietojas caur virtuālo IP un tīkla serveriem, netiek vākta, nodrošinot, ka lietotāju datu konfidencialitāte un drošība netiek apdraudēta, ja tie ir pieslēgti publiskajam tīklam.

Tomēr šī nav pirmā reize, kad Opera pārlūks uz Android piedāvā VPN pakalpojumu. Sākotnēji Opera 2016. gadā uzsāka bezmaksas un neierobežotu VPN, kas piedāvāja tādas funkcijas kā ad-tracker bloķēšanu un Wi-Fi drošības pārbaudi. Bet vēlāk 2018. gadā Opera pārtrauca VPN, neskatoties uz to, ka rīks kļuva diezgan populārs lietotāju vidū. Opera tagad vēlas aizpildīt tukšumu ar jaunu integrētu VPN Opera pārlūkprogrammā, kas tagad ir pieejama lejupielādei no Google Play veikala.

Jaunā Opera VPN beta lietotne ļauj lietotājiem izvēlēties starp Eiropas, Amerikas un Āzijas serveriem. Alternatīvi, VPN iestatījumos var izvēlēties „Optimālo režīmu”, kas automātiski izvēlas labāko tīkla maršrutu atkarībā no lietotāja pašreizējās atrašanās vietas. Varat arī  deaktivizēt VPN, lai ļautu meklētājprogrammām atvērt visatbilstošākos meklēšanas rezultātus atkarībā no lietotāju atrašanās vietas. Ir arī iespēja aktivizēt tikai iebūvēto VPN anonīmai sērfošanai, ko var izdarīt, atverot privātu cilni. Opera iebūvētais VPN noteikti ir laba iezīme, ko lietotāji novērtēs, kā arī būsiet pasargāti no datu noplūdes un drošāk varēsiet pārlūkot internetu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. >>>un tas ir pilnīgi bez maksas bez jebkāda žurnāla pārvaldības, kā arī tam nav nekādas lietošanas robežas

    >>>Opera VPN ir piedāvājums bez žurnāla

    Debīlais transleiteris. Ja nevari pats uzrakstīt normālā valodā, tad labāk neko neraksti. Tiešām, nevajag mācīt jauno paaudzi pie visādiem debīlismiem kā žurnalēšanās un lietotnes. Lai portāls mierīgi nomirst kopā ar saimnieku, nevis pirms tam spazmē visādos veidos!

  2. Krievijā bija iecienījuši atvēr lejupielāde lapās apejot cenzuru, laikam tādēļ to noņēma. Opera jau pārdevās ķīniešiem. Man labāk savs wifi ar vpn pieeju lietoju skatoties filmas krievu lapās, lai nemet nost savienojumu. Gadījies kad apmeklējot mu online servera lapu izmet no interneta, nez laikam windows 10 seko līdzi ko skatos, veiksmīgi.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt