Mūsdienās arvien biežāk novēroti gadījumi, kad Apple Watch izglābj savu valkātāju dzīvības. Pateicoties iebūvētajam sirdsdarbības monitoram un EKG uzraudzības rīkam, Apple Watch spēj monitorēt izmaiņas lietotāja sirdsdarbībā, kuras varētu būt potenciāli bīstamas veselībai.
Tas nav diagnostikas rīks, taču pulksteņa brīdinājumi ļāva tā velkātājiem vērsties pēc medicīniskās palīdzības agrāk, kas savukārt citos gadījumos glābis viņu dzīvības. Mums ir vēl viens stāsts, ko varam pievienot šim sarakstam. Kāda sieviete, kura aktīvī darbojas BabyCenter forumos, apgalvo, ka viņas pulkstenis, ir glābis viņas dzīvību.
Saskaņā ar viņas ziņu: ,,Pagājušajā nedēļā es jutu reiboni, un mans Apple Watch mani brīdināja, ka mans sirdsdarbības ritms ir neparasti augsts – 158. Parasti tas ir ap 55/60. Tas notika vēl pāris reizes izraisot manī satraukumu. Es norunāju tikšanos ar savu ārstu, kurš pasūtīja asins analīzes. Asins analīzes uzrādīja, ka mans hemoglobīna līmenis ir nāvējošā diapazonā. Tas bija 5.2 un viss, kas ir zem 7, ir bīstams dzīvībai. ”
Viņa apgalvo, ka, ja nebūtu saņēmusi paziņojumu no Apple Watch, tad, iespējams, nebūtu nemaz zinājusi, ka pastāv šī problēma, līdz ar to viņa nebūtu veiksui asins pārliešanu. Šis nav vienīgais gadījums, kad pulkstens sirds monitoringa rezultātā, cilvēki priekšlaicīgi atklāj dažādas veselības problēmas.
Avots: Imore