Apple Watch Series 10 būšot pārsteigumiem pilns

Apple Watch Series 10 varētu būt ar lielu displeju, līdzīgi Ultra modelim, kas, visticamāk, īpašus uzlabojumus nesaņems, un elegantu dizainu.

Atsaucoties uz Bloomberg rakstu, Apple plāno ieviest īpašas izmaiņas nākamās paaudzes standarta Apple Watch, lai atzīmētu tā 10.gadadienu. Tam būšot displeja izmērs, ko var salīdzināt ar Ultra modeļiem. Kā arī, iespējams, tiks izveidots jubilejas modelis, gluži kā kā 2017. gadā, kad Apple pārdēvēja iPhone modeli par iPhone ‘’X’’. 

Apple Watch Series 10 un Ultra 3: dizains

Apple savā lokā nodēvējuši divus 10. sērijas modeļus kā N217 un N218. Abiem būšot lielāks displejs, kā arī plānāka uzbūve, taču saglabājot dizaina specifikas.

Runājot par Ultra modeli, ziņots, ka augstās klases ierīce nesaņems ievērojumas dizaina pārmaiņas.

Veiktspēja un Apple Intelligence

Gan Series 10, gan Ultra 3 darbināšot jauni čipi. Šis procesors esot veidots, lai atbalstītu mākslīgā intelekta (MI) darbinātos rīkus un funkcijas, tomēr Apple Intelligence iztrūkstot.

Funkcijas

Apple ir vēlējušies iekļaut jaunas veselības monitorēšanas funkcijas, ieskaitot augsta asinsspiediena un miega apnojas noteikšanu. Taču šo funkciju ieviešana diemžēl ir atlikta uzticamības problēmu dēļ. Miega apnojas noteikšanai nepieciešama asins skābekļa piesātinātības noteikšana, kas ir novedusi pie juridiska strīda ar Masimo Corp.

Ziņas rosina domāt, ka jaunās funkcijas tiks atklātas vēlā septembra pasākumā, taču to patiesā relīze būs vēl jāgaida. Ražotājs arī strādājot pie glikozes novērošanas ar viedo pulksteni, bet tāda funkcija nav gaidāma tik drīz. 

Avots: BusinessStandard

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt