iPhone SE 2 tiks izlaists 2020. gada 1. ceturksnī

Apple uzsāks iPhone SE 2 tirdzniecību 2020. gada pirmajā ceturksnī par 399 USD (~ 362 EUR). Tālrunim būs A13 mikroshēma, kas tiek izmantota arī iPhone 11, kā arī 3 GB RAM.

Ar sākuma cenu 399 USD (~ 362 EUR), iPhone SE 2 būs lētākais piedāvātais iPhone modelis. Pašreizējais lētākais modelis ir iPhone 8, kura cena sākas no 449 USD (~ 407 EUR), un tas tiek piegādāts ar diezgan novecojušām sastāvdaļām.

iPhone SE 2 funkcijas

Ming-Chi Kuo ir kopīgojis šādu iespējamo iPhone SE 2 funkciju sarakstu:

  • A13 procesors
  • 3 GB LPDDR4X operatīvā atmiņa
  • Krātuves iespējas: 64 GB un 128 GB
  • Krāsas: kosmosa pelēks, sudrabs un sarkans

Pirkstu nospiedumu lasītājs

Iepriekš tika minēts, ka iPhone SE 2 būs iPhone 8 dizains , tāpēc tas dabiski izslēdz tādas funkcijas kā Face ID. Paredzams, ka Apple vēlreiz izmantos Touch ID šim mazbudžeta iPhone modelim, tāpat kā tas tiek darīts ar budžeta iPad modeļiem. Touch ID tiek izmantots arī visās MacBook Pro versijās, kas parāda,  ka to lietot ir lētāk un Apple dod priekšroku to izmantot arī augstākās klases izstrādājumos.

Nav bezvadu uzlādes un 3D Touch

Tāpat kā iPhone 8, mēs negaidām, ka iPhone SE 2 tiks aprīkots ar bezvadu uzlādi. Tomēr, lai 2020. gadā ierīce būtu konkurētspējīga ar citiem viedtālruņiem, Apple varētu vēlēties pārsteigt klientus ar šādu pamatfunkciju. Kā jau varēja gaidīt, 3D Touch arī nebūs jaunā tālruņa sastāvdaļa, jo Apple to visu novirza par labu Haptic Touch.

Kamera

Mēs nebūtu pārsteigti, ja Apple atkārtoti izmantotu to pašu kameru sistēmu, kuru viņi izmanto iPhone 11. Pēdējās paaudzes iPhone SE tika izlaists ar tādu pašu kameru kā iPhone 6s, kas nepavisam nebija slikts. Tas varētu nozīmēt, ka jaunajam modelim varētu būt tādas funkcijas kā Deep Fusion, Night Mode, lieliska video ierakstīšana un jaunās kameras lietotne, kura pagaidām ir ekskluzīva iPhone 11 sērijai.

Akumulatora darbības laiks

iPhone 8 līdzīgs dizains nozīmēs, ka iPhone SE 2 būs lielāks 5 collu displejs . Lielāks akumulators apvienojumā ar A13 efektivitāti un zemākas izšķirtspējas displeju nodrošinās SE 2 lielisku akumulatora darbības laiku.

Iespējams, ka iPhone SE 2 būs izdevīgs darījums lietotājiem, kuri joprojām izmanto iPhone 6 un iPhone 6s, kuri, iespējams iegādāsies šīs jaunās ierīces, kad SE 2 nonāks tirgū, ņemot vērā tā piedāvāto vērtību.

Apple arī plāno būtiskus savu vadošo ierīču atjauninājumus 2020. gadā. Uzņēmums plāno ražot visus iPhone 12 modeļus ar OLED displejiem un 5G .

Avots: wccftech.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt