Tehnoloģiju jaunumi

iPhone 11 varētu izmantot tos pašus OLED displejus, kas ir Samsung Galaxy S10 un Note 10

Tiek ziņots, ka iPhone 11 tiks aprīkoti ar tiem pašiem OLED displejiem, kurus izmanto Samsung Galaxy S10 un Note 10 tālruņos.

Displeji, ko Samsung izmanto saviem tālruņiem, ir ar zīmolu “M9“, kas, kā tiek ziņots, būs tie paši, ko izmantos jaunajiem iPhone.

Kopš Apple ieviesa OLED displejus iPhone, tā ir izmantojusi Samsung paneļus, taču šī varētu būt pirmā reize, kad tā izmantos tos pašus paneļus, kas atrodami pašos Samsung tālruņos.

IPhone X, XS un XS Max Apple izmantoja pielāgotus OLED paneļus, kuru kods bija “T2“. Lai arī to ražoja Samsung, Apple krāsu displejus kalibrēja, lai nodrošinātu tādu pašu kvalitāti kā LCD paneļi, ko tā izmantoja iepriekšējos tālruņos.

Nav skaidrs, kāpēc Apple veic pēkšņās izmaiņas. Varētu būt, ka Samsung ir pielāgojis displeja kvalitāti vai kādu citu loģistikas faktoru, piemēram, ražošanas ātrumu. Tas varētu būt saistīts arī ar to, ka Apple nosūtīja mazāku skaitu iPhone ar OLED paneļiem, nekā tas bija solījis Samsung, kad sākās šī sadarbība.

Jebkurā gadījumā Samsung un Apple flagmaņiem varētu būt displeji, kas izskatās ļoti līdzīgi.

Apple paziņos par jaunajiem iPhone tālruņiem nākamajā mēnesī. Tiek uzskatīts, ja informācija jaunajā iOS 13 beta versijā ir pareiza, tad šis datums būs 10. septembris. Tad mēs redzēsim, kā OLED displeji izskatās jaunajos iPhone.

Avots: imore.com

Līdzīgi raksti

Atbildēt