Kā mainīt kameras video kvalitāti iOS 13.2

Apple beidzot ir atjauninājis kameras lietotni operētājsistēmā iOS 13.2, lai ļautu mainīt video kvalitātes iestatījumus, neizejot no lietotnes.

Izmantojot jauno kameras lietotnes opciju, lietotāji var mainīt video izšķirtspēju, kā arī kadru ātrumu. Tālāk ir norādīts, kā iOS 13.2 versijā var pārslēgt video iestatījumus no kameras lietotnes, ja vien izmantojat kameras lietotni iPhone 11.

Kāpēc jaunie video iestatījumi ir tikai kameras lietotnē iPhone 11?

Kaut arī šī nelielā funkcija bija vērojama ilgu laiku, Apple ir izdarījusi dīvainu izvēli padarīt šo atjauninājumu pieejamu tikai iPhone 11 un iPhone 11 Pro. Šķiet, ka tas ir vienkāršs lietotāja interfeisa atjauninājums, kura darbībai nav nepieciešama ierīce ar A13 mikroshēmu. iPhone XS, iPhone XR vai iPhone X nesaņem šo atjauninājumu, neskatoties uz to izcilo apstrādes jaudu. Neatkarīgi no tā, kāda ir Apple argumentācija, tas rada vilšanos klientiem, kuri izmanto vecākus iPhone.

Ironija ir tāda, ka trešo pušu iOS kameru lietotnes jau sen piedāvā iespēju mainīt video iestatījumus tieši no lietotnes lietotāja interfeisa.

Kā mainīt video iestatījumus kameras lietotnē iPhone 11

Ja jums ir iPhone 11, iPhone 11 Pro vai iPhone 11 Pro Max, zemāk ir aprakstīts, kā pārslēgt video iestatījumus:

1. Atveriet kameras lietotni
2. Dodieties uz video
3. Augšējā labajā stūrī redzēsit divus jaunus iestatījumus. Vērtība kreisajā pusē ir video izšķirtspēja, bet labajā pusē esošā vērtība ir kadru nomaiņas ātrums.

4. Pieskarieties kādam no šiem, lai tos mainītu. Video izšķirtspējai var pārslēgties starp 4K un HD, savukārt kadru ātrumu var mainīt no 24, 30 līdz 60, pamatojoties uz video izšķirtspēju.

Ja izmantojat vecāku iPhone, varat izmēģināt tādas lietotnes kā ProCam vai ProCamera. Šīs lietotnes ne tikai nodrošina video iestatījumus lietotāja saskarnē, bet arī ļauj mainīt citus iestatījumus, piemēram, ekspozīciju, baltā balansu un daudz ko citu.

iOS 13.2 tika izlaists šodien, un tas piedāvā arī jaunas funkcijas, piemēram, Deep Fusion (tikai iPhone 11), Siri privātuma kontroli, jaunas emocijzīmes, AirPods Pro atbalstu un daudz ko citu.

Avots: wccftech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt