Singapūrā izveidots peldošs Apple veikals

Covid-19 pandēmijas laikā visā pasaulē tika aizvērti veikali. Apple veikali nebija izņēmums. Nu, pavisam lēnām, vairums no tiem tiek atkal atvērti. Izmantojot laiku lietderīgi, Apple Singapūrā ir izveidojis pavisam unikālu veikalu.

Jaunais veikals nosaukts par Apple Marina Bay Sands un tas atrodas virs ūdens. Dienas laikā veikals izskatās pēc kāda dīvaina kosmosa kuģa vai, iespējams, futūristiska teātra.

Nakts laikā Singapūras ikoniskais Apple veikals ir izgaismots visā tā krāšņumā. Var pateikt, ka uzņēmums to veidojis, lai tam lielāku uzmanību pievērstu tieši naktī, kad tas patiešām atdzīvojas.

Nav daudz informācijas par precīzu atrašanās vietu vai to, kā izskatās futūristiskā veikala interjers. Zināms, ka tas ir Apple 512. mazumtirdzniecības veikals pasaulē un, ka tas drīz tiks atvērts.

Dienas laikā veikala stikla paneļi ataino pilsētas augsto apvārsni un ūdens kustību. Naktī stikla paneļi silti mirdz. MacRumors saņēma ieintriģējošu, īsu video, ko Apple izveidojis, lai popularizētu jaunā veikala atvēršanu.

Saskaņā ar mārketinga materiālu, veikalā tiks ievēroti tie paši drošības pasākumi, kas pielāgoti visiem Singapūras Apple veikaliem attiecībā uz patstāvīgajiem COVID-19 veselības un aizsardzības drosības pasākumiem, kas ietver masku valkāšanu un citas sanitārās prasības.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt