Kā atrast izdevīgākās lidojuma biļetes savam ceļojumam

Ceļošana ir tas, ko daudzi no mums patīkami izbauda ar iespējām nogaršot kādus jaunus ēdienus, iepazīt jaunu kultūru, un vienkārši darīt ko tādu, ko ikdienā mājās nesanāk. Tomēr lielā pieprasījuma dēļ, ceļošana mūsdienās nav lētākais prieks, un viens no dārgākajiem ceļošanas posmiem ir aviobiļešu iegāde uz iecerēto galamērķi.

Tomēr pastāv arī iespējas ieekonomēt kādu nelielu daļu līdzekļu, un, ja meklējat veidu kā atrast izdevīgākos biļešu piedāvājumus, tad apskatiet zemāk norādītās metodes, kuras varētu jums palīdzēt atrast lētākos avio kompāniju piedāvājumus internetā.

Google Flights

Patiešām, ja nu gadījumā nezinājāt, tad Google ir arī izstrādājis aviobiļešu meklētāju. Ar Google Flights meklētāju jūs varēsiet gan meklēt aviobiļetes, gan arī sekot to cenu izmaiņām. Tas nozīmē, ka varat izmantot automātisko paziņotāju, lai tas brīdinātu jūs gadījumā, ja jūsu meklētajām aviobiļetēm izmainās cena vai, kad būtu izdevīgākais laiks ceļošanai.

  1. Apmeklējiet Google Flights lapu šeit.

2. Ievadiet jūsu izvēlēto galamērķi

3. Izvēlieties piemērotākos datumus

4. Spiediet meklēt

5. Google Flights jums uzrādīs svarīgāko informāciju, kas iekļauj sevī lētākos lidojumu izvēlētajā lidojuma datumā. Kā arī šajā gadījumā tiek uzrādīts, ka izlidojot dienu vēlāk iespējams nopirk biļeti par vēl divreiz lētāku cenu.

6. Jūs varat precizēt un uzlabot meklētāja rezultātus izmantojot dažādus filtrus, kuros iespējas izvēlēties vēlamās aviokompānijas, precizēt izlidojuma brīdi, izvēlēties aviokompānijas, kuras iekļauj biļetes cenā bezmaksas bagāžu utt.

7. Tāpat jūs varat arī izmantot Cenu grafiku, kas uzrāda iepriekšējās un nākotnes cenas.

8. Kā arī varat izmantot Track Prices rīku, kurš jums paziņos par cenu izmaiņām jūsu atlasītajos datumos

Skyscanner

Vēlviens populārs rīks, kuru iespējams izmantot lētu aviobiļešu meklējumos ir Skyscanner.

  1. Apmeklējiet Skyscanner lapu šeit.

2. Ievadiet jūsu galamērķi un vēlamos ceļojuma datumus

3. Spidiet meklēt

4. Skyscanner jums uzrādīs visu aviokompāniju piedāvātās lidojumu biļetes sākot ar zemāko cenu

5. Tāpat kā Google Flights, šeit iespējams optimizēt meklēšanas rezultātus izmantojot dažādus filtrus

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Rīki noderīgi, pats jau gadiem izmantoju Skyscanner. Rakstā gan nav pieminēta svarīga funkcija – abos meklētājos var salīdzināt biļetes pārskatāmā kalendāra režīmā, ļoti ērti, ja nav strikti datumi. Un, vismaz Skyscanner, var likt lai parāda lētāko mēnesi maršrutam.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt