Kā padarītu jūsu Facebook profilu privātu

Facebook galvenā nozīmē ir palīdzēt mums ātri un vienkārši sazināties ar cilvēkiem visā pasaulē. Kopš vietnes izveidošanas ir pagājuši jau vairāk nekā 15 gadi, un mēs zinām, ka šo gadu laikā Facebook ir pieredzējis daudz ko. Gadu gaitā vietni ir nomocījuši roboti un viltoti konti, kas paredzēti informācijas spamošanai un blēdīgu shēmu realizēšanai, tāpēc ir svarīgi ierobežot jūsu Facebook profilu pēc iespējas privātāku un grūtāk atrodamu šādiem virtuāliem ienaidniekiem.

Facebook konta padarīšana par privātu var palīdzēt novērst agresīvākus cilvēkus no potenciālas vajāšanas un uzmākšanās vai iebiedēšanas – problēmām, ar kurām, ikdienā, lielā mērā mūsdienās saskaras internets. Par laimi, Facebook konta pārslēgšana uz privāto režīmu ir ātra un vienkārša. Rakstā uzrādīšu soļus, kuri ir jāveic, ja vēlaties pasargāt savu Facebook kontu no svešiniekiem internetā.

Limitējiet lietotājus, kuri varēs redzēt jūsu turpmākos postus

Katrs no mums individuāli var izvēlēties ierobežot mūsu ziņojumu redzamību. Iestatījumos iespējams izvēlēties noteiktas cilvēku grupas, kuras varēs redzēt postus. Jūs variet atlasīt tikai visu draugu grupu, un šīs grupas iekšienē katram ir iespēja sašaurināt lietotāju pieeju līdz pat pavisam mazām draugu grupām.

  1. Ejiet uz saviem Facebook iestatījumiem;
  2. Tālāk spiediet uz Privacy kreisajā stabiņā;
  3. Zem Your Activity  jūs variet izvēlēties, kurš varēs redzēt jūsu turpmākos postus, tos, kurus jau esat izlikuši iepriekš, kā arī, kurš var redzēt kādām lapām un grupām sekojat vietnē.

Lai pasargātu arī savu pagātni, iesakām pieķerties klāt arī iepriekš izlikto ziņojumu pieejamības ierobežošanai. Turpat sadaļā Your Activity izvēlieties Limit the Audience for Old Posts un spiediet ”Limit Past Posts”. Pēc šādas iestatījumu maiņas, svešinieki vairāk nevarēs redzēt jūsu iepriekšējos ziņojumus. Tos varēs redzēt tikai jūsu draugi.

Ierobežojiet sava Facebook profila atrašanas iespējas

Pasaules populārākajā sociālo mediju platformā nav grūti atrast cilvēku, izmantojot cilvēka vārdu, telefona nummuru vai epastu. Taču ja jūs vēlaties vairāk slēpt savu profilu, tad otrā lieta ko varat darīt – ierobežot meklētāja atpazīstamību.

  1. Ejiet uz saviem Facebook iestatījumiem
  2. Tālāk spiediet uz Privacy kreisajā stabiņā.
  3. Zem How People Find and Contact You, jūs varat mainīt opcijas, kurš jums var sūtīt draudzības pieprasījumus, kurš var redzēt jūsu draugu sarakstu, kā arī, kurš varēs atrast jūsu profilu pēc jūsu telefona nummura vai epasta. Šie ierobežojumi limitē Google, Bing un citu ārējo meklēšanas ierīču profila atpazīstamību un saistīšanu ar citām platformām.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt