WhatsApp skaidro, kas notiek, ja nepieņemat jauno konfidencialitātes politiku

WhatsApp

Lietotnē WhatsApp ir sniegta detalizēta informācija par to, kas notiks ar lietotājiem, kuri neakceptē jauno konfidencialitātes politiku. Sākot ar 15. maiju, lietotnes funkcionalitāte būs ierobežotāka, un lietotāji vairs nevarēs nosūtīt vai lasīt ziņojumus no lietotnes. Lietotāji joprojām varēs saņemt zvanus un paziņojumus, bet tas būs iespējams tikai uz “īsu laiku”. Runājot ar TechCrunch, uzņēmums apstiprināja, ka šis periods ilgs dažas nedēļas.

Jaunā konfidencialitātes politika ir bijusi pretrunīga dažu lietotāju vidū, kuri uztraucas, ka tā ļauj WhatsApp koplietot lietotāja privātos ziņojumus ar savu mātes uzņēmumu Facebook. Tomēr ziņojumi starp personām pakalpojumā WhatsApp ir pilnībā šifrēti, tāpēc to saturu var redzēt tikai adresāti. Jaunā konfidencialitātes politika attiecas uz uzņēmumiem sūtītiem ziņojumiem, kurus var glabāt Facebook serveros un kuru datus var izmantot reklāmu pielāgošanai. WhatsApp jau kopš 2016. gada ir kopīgojis dažus personiskus datus, piemēram, tālruņu numurus ar Facebook.

Atbildot uz protestu, WhatsApp paziņoja, ka kavēs jaunās privātuma politikas ieviešanu, kurai sākotnēji bija jāstājas spēkā 8. februārī. Pagājušajā nedēļā WhatsApp izklāstīja, ka sākumā izskaidros saviem lietotājiem jauno konfidencialitātes politiku, kā arī sniegs skaidrojumus par tās nepieciešamību.

Facebook piederošais ziņojumapmaiņas pakalpojums apgalvo, ka tas neizdzēsīs nevienu kontu, kas 15. maijā nebūs pieņēmis jaunos noteikumus, un lietotāji pēc šī datuma joprojām varēs akceptēt jauno konfidencialitātes politiku. Tomēr lietotne brīdina, ka tā parasti dzēš kontus pēc tam, kad tie ir neaktīvi 120 dienas.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt