Facebook debitē jaunu ziņapmaiņas aplikāciju priekš Apple Watch

Ja jums pieder smartwatch, jūs zināt, ka ziņojumu saņemšana ir daudz ērtāka nekā to nosūtīšana. Tas ir saistīts ar pulksteņa mazo ekrānu, kas apgrūtina ziņu uzrakstīšanu, taču tas nenozīmē, ka Facebook pārstās mēģināt uzlabot šo procesu. Kopš tā laika uzņēmums ir debitējis jaunu lietotni priekš Apple Watch, kas paredzēta ziņojumapmaiņai.

Dubbed Kit(keep in touch) ir jauna ziņapmaiņas aplikācija, kas paredzēta Apple Watch. Kit principā ir balstīts uz Facebook Messenger. Tas nozīmē, ka lietotne patiesībā sūtīs ziņojumus, izmantojot Messenger, nevis nosūtīs tos kā atsevišķu pakalpojumu, kas ir labi, jo esam pārliecināti, ka lietotāji labprātīgi nevēlēsies reģistrēties šada tipa jaunai aplikācijai.

Tomēr pati lietotne būs līdzīga iMessage aplikācijai uz AppleWatch. Lietotājiem ir iespēja vai nu diktēt savu ziņojumu, izmantojot savu balsi, kas pēc tam tiks pārveidots uz tekstu, vai arī viņi var izmantot Apple Watch funkciju, kura mēģina atpazīt rokrakstu un pēc tam pārvērš to tekstā.

Ir arī iespēja nosūtīt emoji kā atbildes un pat dalīties ar jūsu atrašanās vietu. Kit labākā daļa ir tā, ka tā ir standalone aplikācija, kas nozīmē, ka lietotnei nav jābūt iPhone tālrunī, lai tā darbotos. Ja izmantojat LTE Apple Watch, jums pat nevajadzēs savu iPhone, lai to savienotu ar lietotni.

Avots: Techchurch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt