Kas mainīsies Twitter kopš to pārvalda Īlons Masks?

Twitter ikona viedtālrunī

Uzņēmuma Tesla vadītājs Īlons Masks, kurš tagad ieguvis arī sociālā tīkla Twitter vadītāja amatu, paziņojis par vairākām izmaiņām Twitter funkcionalitātē. Ko īsti sagaidīt?

$8 par zilo nozīmīti

Platforma tagad pieprasīs 8 ASV dolārus mēnesī par pakalpojumu Blue, kas ietver profila verifikāciju (kas tiek atzīmēta ar zilu nozīmīti pie profila), prioritāti atbildēs, norādēs un meklēšanā, kā arī iespēju publicēt garākus videoklipus un audio ierakstus.

Video funkcija

Twitter strādā pie funkcijas, kas ļautu publicēt videoklipus un iekasēt maksu no lietotājiem par to skatīšanos. Pats uzņēmums saņemtu tikai daļu no ieņēmumiem, jo daļa tiku novirzīta satura veidotājiem, ziņo Washington Post.

Izmaiņas mājaslapā

Lietotāji, kas nav reģistrējušies lietotnē, turpmāk tiks novirzīti uz Explore lapu, kur redzami aktuālākie ieraksti un ziņas. Līdz šim arī nereģistrēti lietotāji caur interneta pārlūkprogrammām varēja brīvi lasīt platformā publicētos ierakstus un apskatīt konkrētus profilus.

Darbinieku atlaišana

Piektdien, 4. novembrī, no uzņēmuma Twitter tika atlaista puse darbinieku. Pirmdien, 7. novembrī, Bloomberg News ziņo, ka uzņēmums atlaida vairāk nekā 90 % darbiniekus Indijā. Savukārt svētdienā ziņu portāls ziņo, ka uzņēmums aicina atgriezties desmitiem darbinieku, kuri zaudēja darbu.

Reklāmdevēji ietur pauzi

Vairāki korporatīvie reklāmdevēji, tostarp General Motors (GM.N), Oreo ražotājs Mondelez International (MDLZ.O), Pfizer Inc (PFE.N) un Ford (F.N), ir izlēmuši vairs nebūt aktīvi Twitter platformā.

Īlons Masks rakstīja, ka platformai ir ievērojami samazinājušies ieņēmumi no reklāmdevēju atkāpšanās. Iepriekš viņš minēja, ka vēlas, lai uzņēmums kļūtu par “visrespektētāko reklāmas platformu”.

Vine atgriešanās

Jaunais uzņēmuma vadītājs platformā rīkoja aptauju, kurā jautāja, vai atjaunot īsā formāta video platformu Vine. No gandrīz 5 miljoniem cilvēku, kas piedalījās aptaujā, 70 % atbildēja “jā”. Twitter inženieri tagad strādāt pie Vine platformas atgriešanas, kas varētu būt gatava līdz gada beigām, ziņo Axios.

 

 

Tiks bloķēti konti, kuru īpašnieki izliksies par citu personu

Turpmāk platformas lietotāji, kas iesaistīsies citu personu atveidošanā, skaidri nenorādot, ka tas ir “parodijas” konts, tiks bez brīdinājuma uz visiem laikiem bloķēti no lietotnes.

Garāks teksta formāts ierakstiem

Jaunais uzņēmuma īpašnieks ir minējis, ka drīz Twitter pievienos iespēju pievienot ierakstiem gara formāta tekstu. Pagaidām nav skaidrs, vai šis būs maksas pakalpojums jeb pieejams tikai maksas abonentiem, taču par iespēju publicēt garākus ierakstus, platformas lietotāji runājuši jau visai ilgi.

Meklēšanas algoritma uzlabojumi

Tiks uzlabots arī platformas meklēšanas algoritms. “Meklēšana lietotnē Twitter man atgādina Infoseek 98. gadā! Arī tā drīzumā kļūs daudz labāka,” min Īlons Masks.

Jaunais uzņēmuma vadītājs arī min, ka Twitter misija ir kļūt par vienu no precīzākajiem informācijas avotiem pasaulē.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt