Tagad Twitter platformā iespējams augšuplādēt Apple Live Photos GIF formātā

Apple sākot ar iPhone 6s modeli integrēja dzīvo attēlu funkciju jeb Live Photos. Šī ir funkcija, kas uztver īsus brīžus pirms un pēc fotoattēla uzņemšanas, pievienojot fotoattēlam animāciju un kontekstu. Tomēr, ņemot vērā, ka Live Photos ir Apple patentēta funkcija, ne visas platformas atbalsta šī formāta attēlu augšupielādi.

Tomēr, ja jūs ikdienā izmantojat Twitter vietni un labprāt augšupielādētu kādu Live Photo, Twitter ir paziņojis, ka platforma tagad atbalstīs šo attēla formātu. Lietotāji, kuri vēlas augšupielādēt Live Photos Twitter vietnē, spēs kopīgot jeb dalīties ar tiem GIF formātā. Tas nozīmē, ka lietotāji, kuri neizmanto iPhone viedtālruņus, varēs apskatīt attēlus animētā formātā.

Tas atrisina problēmu, kas saistīta ar Live Photos. Tos parasti līdz šim bija iespējams apskatīti tikai uz iOS ierīcēm oriģināl formātā. Augšupielādējot to citās platformās, parasti attēls tiek pārvērsts par GIF vai īsā videoklipā. Tomēr lietotājiem, kuri nevēlēsies augšupielādēt fotoattēlu kā GIF, joprojām būs iespēja augšupielādēt to kā parastu fotoattēlu. Augšupielādes laikā vienkārši ir jāizvairās no GIF pogas nospiešanas, un tas tiks koplietots Twitter platformā kā parasts fotoattēls.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt