Apple iesniedzis Hi-Tech automobīļu sēdekli

Laiks vēl rādīs, vai kādreiz pienāks tā diena kad tehnoloģiju gigants Apple izlaidīs pirmo sevis izstrādātu automobīli, taču pagaidām šķiet, ka uzņēmums izrāda lielu interesi šajā jomā. Par to liecina vairāki iepriekš izveidotie uzņēmuma patenti saistībā ar dažādām auto detaļām. Kā arī šajā rakstā runa ies par vēl vienu, jaunu šīs jomas patentu.

Nesen atklājās, ka Apple ir iesniedzis patentu hi-tech automašīnas sēdeklim. Patents tiek runāts par mūsdienās automašīnu sēdekļu problēmām, kuras ietver sevī materiālu novecošanu un sēdekļa izsēdēšanu, tā formas zaudēšanu laika gaitā.

Lai cīnītos ar šīm problēmu, Apple ir nācis klajā ar sistēmu, kurā ietilpst virkne veltņu, kas var savilkt un izstiept automašīnas sēdekļu materiālu, lai laika gaitā pielāgotos sēdekļa lietotājam.  ,,Adaptīvā sēdekļa elastīgā balstiekārta, kas savienota ar motorizētu spriegotāju, ar kuru iespējams atbrīvot un savilkt elastīgo balstiekārtu, reaģē uz vadības signāliem.”

Jāpiemin, ka papildus sēdekļu sildītājam, kas patīkami pilda savu funkciju aukstākās dienās, tajā varētu būt arī ventilatori, kas pūstu vēso vai silto gaisu caur sēdekļa audumu. Tomēr, tā kā tas ir tikai patents, nav garantijas, ka Apple to reāli izstrādās, taču uzņēmuma pieaugošā interese par automašīnām noteikti ir kaut kas, kam mēs sekosim.

Avots: 9to5mac

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. ” tajā varētu būt arī ventilatori, kas pūstu vēso vai silto gaisu caur sēdekļa audumu. ”
    Un atkal jau Apple “izgudro” to, ko pasaule jau pazīst ļooooti sen. SAAB ekskluzīvākajime 9-5 tādus lika jau kopš 1998. gada.
    Mūsdienās jau ir beņķi ar iebūvētu klimatkontroli droši vien par to Apple uzzinās arī tikai pēc 20 gadiem.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt