Netflix testē veidus, kā pārtraukt paroles koplietošanu un likt skatītājiem maksāt papildus

Netflix

Tikai dažas nedēļas pēc tam, kad tika paziņots par jaunu cenu kāpumu, Netflix paziņoja, ka ir ķēries pie plaši izplatītās paroļu apmaiņas problēmas starp dažādiem cilvēkiem, kuri nedzīvo vienā un tajā pašā mājsaimniecībā, mudinot viņus maksāt papildu maksu par pakalpojumu.

Netflix produktu inovācijas direktors bloga stāsta: “Lai gan kontu kopīgošana bija ļoti populāra, tā  arī radīja zināmu neizpratni par to, kad un kā var dalīties ar Netflix. Tā rezultātā apmaiņa ar kontiem notikusi arī starp dažādām mājsaimniecībām, kas mazina mūsu iespēju ieguldīt jaunās filmās un seriālos.”

Lai izlemtu, kā rīkoties, uzņēmums sākumā veiks pakalpojuma izmantošanas pārbaudi trīs valstīs – Čīlē, Kostarikā un Peru. Šajās valstīs abonementu īpašniekiem par noteiktu summu tiks piedāvāta iespēja pievienot savam kontam papildus lietotājus.

Šī nav pirmā reize, kad Netflix eksperimentē ar paroles koplietošanas aizliegšanu. Pagājušajā gadā uzņēmums eksperimentēja ar kontu pārbaudes rīku, kas liedza iespēju kontā ielogoties nepiederošām personām, liekot autorizāciju apstiprināt mobilajā ierīcē.

“Papildus lietotāja pievienošanas” funkcija norāda, ka Netflix stratēģiski domā par to, kā tas var turpināt augt. Ja Netflix plāno noturēt straumēšanas platformas līdera pozīciju, tam jāturpina attīstīties. Lai turpinātu attīstību, ir nepieciešamas papildus finanses un tās ir kaut kur jāatrod.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt