Netflix plāno pārpirkt animāciju studiju, kas veidojas Lego filmu

Netflix plāno pārpirkt animācijas studiju Animal Logic, kas pazīstama ar tādu lielu projektu izstrādi kā Happy Feets un Lego filma, otrdien paziņoja straumēšanas gigants.

Netflix savā 2022. gada 2. ceturkšņa akcionāru vēstulē rakstīja, ka pārpirks vadošo animācijas studiju Animal Logic, ar aptuveni 800 talantīgiem darbiniekiem Sidnejā un Vankūverā, kas palīdzēs paātrināt uzņēmuma animāciju izstrādes attīstību un pastiprinās apņemšanos veidot pasaules līmeņa animācijas studiju.

Abi uzņēmumi jau sadarbojas kopīga projekta izveidē  Elephant, kuru paredzēts izlaist 2023. gadā un Rona Hovarda pirmo animācijas filmu The Shrinking of Treehorn. Plānots, ka uzņēmuma iegādes process noslēgsies jau šogad.

Netflix turpina aktīvi strādāt pie animāciju izveides. Nesen uzņēmums paziņoja par jaunu seriālu, kas balstīts uz populāro kāršu spēli Exploding Kittens. Jaunais animētais seriāls varētu tikt izlaists jau nākamgad. Turpretī, šī gada maijā uzņēmuma atlaida 70 savas animācijas studijas nepilna laika darbiniekus un pārtrauca vairākus animācijas projektus, raksta Variety.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt